Bosch Rychlonabíječka GAL 18V-40 Professional
Kód: 1600A019RJ
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Používateľské výhody náradia
- Nabíja rýchlejšie: 18V 2,0 Ah batéria pripravená na použitie do 24 minút
- Nový moderný dizajn nabíjačky
- Indikátor chyby pri vysokej teplote a poruche batérie
- Indikátor nabíjania: Počas nabíjania bliká, keď je plne nabitý svieti
- Indikácia úrovne nabíjania (rýchle blikanie 0 - 80%, pomalšie blikanie 80 - 100%)
- Flexibilný systém napájania: Nabíja všetky Bosch 14,4 a 18 V Li-Ion batérie
- Možnosť upevnenia na stenu: Použi otvory na zadnej strane
Bosch Bosch GAL 18V-40 Professional: Podrobnejšie informácie
GAL 18V-40 ponúka moderný dizajn a je mimoriadne kompaktný. S nabíjacím prúdom 4 A nabije batériu GBA 18V 4,0Ah až na 80 % len za 48 minút a batériu GBA 18V 2,0Ah až na 80 % za 24 minút. Táto kompaktná nabíjačka je súčasťou systému Bosch Professional 18V a je plne kompatibilná so všetkými batériami Bosch Professional 18V. GAL 18V-40 je možné namontovať aj na stenu. Tiež kompatibilné s AMPShare, alianciou pre batérie viacerých značiek.
Objednávacie číslo Bosch
1600A019RJ
1 600 A01 9RJ
1.600.A01.9RJ
EAN
3165140967860
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140967860 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Nabíjecí proud: | 4,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 14,4 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 550 g |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 4,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 48/65 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 8,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 113/124 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 12,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 162/172 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 2,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 24/35 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 3,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 36/50 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 4,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 48/65 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 5,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 60/70 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 6,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 72/95 min |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
