Bosch Rychlonabíječka GAL 18V-160 C + GCY 42 Professional
Kód: 1600A019S6
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Rychlonabíječka GAL 18V-160 C Professional, Nízkoenergetický Bluetooth modul GCY 42 Professional, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nejrychlejší nabíječka ve třídě 18 V na světě umožňuje nabíjení akumulátorů ProCORE18V 8.0Ah z 0 na 80 % za 32 minut
- Modul Bluetooth Connectivity umožňuje ovládání režimů nabíjení prostřednictvím chytrého telefonu a poskytuje informace o stavu akumulátoru
- Kompatibilita se všemi akumulátory Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém)
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Rychlejší nabíjení díky aktivnímu vzduchovému chlazení
- Možnost montáže na stěnu
- Indikace stavu nabití akumulátoru ukazuje úroveň zbývající kapacity akumulátoru
- Aktivní chlazení vzduchem: 2 interní ventilátory pro dokonalé řízení tepla a rychlý začátek nabíjení
- Flexibilní systém napájení: Nabije všechny Bosch 14,4V a 18V Li-Ion akumulátory
- Indikátor chyby: Kontrola přehřátí nebo poruchy akumulátoru
- Přídavné tlačítko: Změna režimu nabíjení ze standardního na Power Boost
- Indikátor nabíjení: 5 LED indikátorů pro přesný stav nabití
- Nový design nabíječky: Hodí se do nové rodiny nabíječek
- Nejrychlejší nabíječka: 16 A max. nabíjecí proud
- Jednoduché připojení: Pro určení stavu akumulátoru nebo pro nastavení jiných režimů nabíjení
- Aktualizuj sám – personalizuj svou sílu
- Tvoje denní pracovní podpora: Jen několik kliknutí v aplikaci Toolbox a můžeš jednoduše nakonfigurovat nářadí na základě svých individuálních potřeb a uložit nastavení pro budoucí úkoly. Zažij nový způsob práce a vždy využívej nejnovější funkce a služby
- Bosch Toolbox App
- Ovládej a přizpůsob své elektrické nářadí pomocí funkcí „My Tools” a „Floodlight” v aplikaci Toolbox
- Přenese měření a použij inteligentní dokumentaci připojeného měřicího nástroje pomocí nástroje „Measuring Master”, který je součástí aplikace Toolbox
- Aktualizuj sám – personalizuj svou sílu
- Tvoje denní pracovní podpora: Jen několik kliknutí v aplikaci Toolbox a můžeš jednoduše nakonfigurovat nářadí na základě svých individuálních potřeb a uložit nastavení pro budoucí úkoly. Zažij nový způsob práce a vždy využívej nejnovější funkce a služby
- Oznámení: Např. pokud zvolíš funkci soft start, ovládání funkce kick back je vypnuté
- Jednoduchá obsluha s vylepšenými informacemi o nářadí:
- Název nářadí, specifikace a použití
- Jednoduché servisní informace a nalezení náhradních dílů, i když název nebo typové štítky již nejsou čitelné
- Intervaly údržby je možné jednoduše naplánovat s provozní dobou zobrazenou v aplikaci
- Přizpůsobení nástroje: Závisí na elektronice nástroje. Čím pokročilejší je elektronika, tím více je možné. Příklad - úhlová bruska GWS 18V-10 C Professional:
- Měkký start
- Uživatel si může vybrat, zda se toto nářadí rozběhne rychle nebo pomalu po zapnutí
- Kontrolka LED (pouze verze SC)
- Zapnout / vypnout
- Jas
- Časová sada LED po vypnutí
- Uživatelské rozhraní (pouze verze SC)
- Čas nastavení uživatelského rozhraní po vypnutí
- Obnova předvoleného nastavení
- Poplach:
- Uživatel dostane v první fázi předběžné varování
- Návrhy na řešení problému, takže není třeba se dívat do manuálu
- Šetří čas a peníze, žádné prostoje
- Výstraha:
- Po zastavení nářadí dostane uživatel v první fázi varování
- Návrhy na řešení problému, takže není třeba se dívat do manuálu
- Bosch Toolbox App:
- Ovládej a přizpůsob své elektrické nářadí pomocí funkcí „My Tools” a „Floodlight” v aplikaci Toolbox
- Přenese měření a použij inteligentní dokumentaci připojeného měřicího nástroje pomocí nástroje „Measuring Master”, který je součástí aplikace Toolbox
Práce s nářadím
Aplikace pro Android na Google Play
Bosch GAL 18V-160 C a GCY 42 Professional: Podrobnější informace
GAL 18V-160 C Professional je nejrychlejší nabíječka v kategorii 18 V na světě. Díky nabíjecímu proudu 16 A je neuvěřitelně rychlá a akumulátor ProCORE18V 8.0Ah nabije na 80 % jen za 32 minut. Díky modulu Bluetooth Connectivity je rovněž velmi inteligentní. Poskytuje podrobné informace o stavu akumulátoru a umožňuje ovládání režimů nabíjení prostřednictvím mobilního telefonu. Je kompatibilní se všemi akumulátory Bosch Professional 18 V (systém Professional 18V). GAL 18V-160 C Professional je rovněž vybavena 2 chladicími ventilátory Active Air Cooling, 5stupňovým indikátorem nabíjení, tlačítkem zvýšení výkonu Power Boost a umožňuje montáž na stěnu.
Objednací číslo Bosch
1600A019S6
1 600 A01 9S6
1.600.A01.9S6
EAN
3165140968027
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140968027 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Bosch Heavy Duty: | ano |
| Nabíjecí proud: | 16,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 14,4 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 950 g |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE režim Power Boost s kapacitou 4,0 Ah (50 %/80 %) cca: | 9/21 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE režim Power Boost s kapacitou 8,0 Ah (50 %/80 %) cca: | 15/26 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE režim Power Boost s kapacitou 12,0 Ah (50 %/80 %) cca: | 22/36 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 4,0 Ah (80 %/97-100 %) cca: | 32/51 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 8,0 Ah (80 %/97-100 %) cca: | 32/51 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 12,0 Ah (80 %/97-100 %) cca: | 36/55 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 2,0 Ah (50 %/80 %/97-100 %) cca: | 10/15/25 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 4,0 Ah (50 %/80 %/97-100 %) cca: | 10/16/25 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 5,0 Ah (50 %/80 %/97-100 %) cca: | 12/20/35 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 6,0 Ah (80 %/97-100 %) cca: | 24/48 min |
| Prípustný rozsah teploty pri nabíjaní: | 0° – 45° |
| Dĺžka: | 195 mm |
| Šírka: | 130 mm |
| Výška: | 83 mm |
| Vhodné pre: | náradie Bosch so vstavaným miestom pre modul |
| Rozmery: | 30 x 30 x 7 mm |
| Dosah signálu: | max. 30 m |
| Technológia: | Bluetooth® 4.2 (Low Energy) s nízkou spotrebou energie |
| Hmotnosť: | 0,01 kg |
| Napájanie: | batéria CR 2032 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
