Bosch Rychlonabíječka GAL 18V6-80 Professional
Kód: 1600A01U9L
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
GAL 18V6-80 Professional, Adaptér L-BOXX na GAL 18V6-80, Balení kartón
Používateľské výhody náradia
- Vysoká rychlost nabíjení proudem 8 A – akumulátor ProCORE18V 8.0Ah se nabije na 80 % za 42 min.
- Účinné nabíjení – 2 nabíjecí cykly zaručují práci bez přerušování
- Tlačítko prioritního spuštění – jednoduchá prioritizace vybraného akumulátoru
- Indikace stavu nabití akumulátoru ukazuje úroveň zbývající kapacity akumulátoru
Bosch GAL 18V6-80 Professional: Podrobnější informace
GAL 18V6-80 umožňuje nepřetržité nabíjení na pracovišti nebo v noci ve dvou cyklech. První cyklus sekvenčně nabije až šest akumulátorů až na 80 %. Druhý cyklus pak dokončí proces nabíjení všech akumulátorů na 100 %. Díky nabíjecímu proudu 8 A se akumulátory ProCORE18V 8.0Ah nabijí na 80 % jen za 42 minut. Indikátory úrovně nabití s 5 LED na každém nabíjecím rozhraní přesně informují o procesu nabíjení. Díky tlačítku prioritního spuštění u každého rozhraní lze cyklus přerušit a okamžitě začít nabíjet vybraný akumulátor. GAL 18V6-80 je kompatibilní s akumulátory třídy 18 V. Upevnění nabíječky s více nabíjecími rozhraními na kufr L-BOXX zabraňuje potenciálně nebezpečným pohybům při přenášení. Rukojeť nabíječky je vybavena kolíky umožňujícími úhledné navinutí kabelu při uskladnění nebo bezpečné přenášení.
Objednávacie číslo Bosch
1600A01U9L
1 600 A01 U9L
1.600.A01.U9L
EAN
4059952519135
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952519135 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Nabíjecí proud: | 8,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 14,4 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 1,8 kg |
| Počet rozhraní pre akumulátory: | 6 |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 4,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 32/50 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 5,5 Ah (80 %/100 %) cca: | 34/47 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 8,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 42/68 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 12,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 65/96 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 2,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 16/24 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 4,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 23/37 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 5,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 28/47 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 6,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 32/57 min |
| Rozmery: | 303 x 210 x 226 mm |
Renovuj s Bosch Professional: Elektrikárske riešenia
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
