Bosch Systém kufrů L-BOXX 136, sada akumulátorů 3x GBA 18 V/5,0 Ah + GAL 18V-40
Kód: 0615990L3T
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
3 Li-Ion akumulátory 18 V/5,0 Ah, Rychlonabíječka akumulátorů Bosch GAL 18V-40, L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Až o 25 % delší provozní doba (ve srovnání s akumulátorem 4,0 Ah)
- Až o 100 % delší životnost díky technologii Bosch CoolPack ve srovnání s akumulátory bez CoolPack
- CoolPack = unikátní technologie v podobě vodivě tepelného obalu
- Akku Premium Service v trvání 24 měsíců od koupě a registrace v průběhu 4 týdnů
- 100% kompatibilita s existujícím nářadím: Flexibilní systém Bosch Power – akumulátor vhodný pro veškeré nářadí jedné napěťové třídy
- Extrémně odolné nářadí, plně funkční i po pádu z výšky 3 m na beton
- Vysoká teplota článku během jeho provozu má zásadní vliv na dobu životnosti. Technologie Bosch CoolPack zajišťuje tepelnou rovnováhu uvnitř článku a odvádí teplo ze středu článku směrem ven. Výsledkem je jeho nižší teplota během provozu stroje, což zajišťuje až o 100 % delší životnost článků Bosch ve srovnání s články bez technologie CoolPack.
- LED indikátor nabití
- Nabíjí rychleji: 18V 2,0 Ah baterie připravena k použití do 24 minut
- Nový moderní design nabíječky
- Indikátor chyby při vysoké teplotě a poruše baterie
- Indikátor nabíjení: Během nabíjení bliká, když je plně nabitý svítí
- Indikace úrovně nabití (rychlé blikání 0 - 80 %, pomalejší blikání 80 - 100 %)
- Flexibilní systém napájení: Nabíjí všechny Bosch 14,4 a 18 V Li-Ion baterie
- Možnost upevnění na stěnu: Použijte otvory na zadní straně
- Snadné otevření stohovaných boxů a vylepšený upevňovací mechanismus kufrů L-BOXX zlepšují manipulaci
- Plná flexibilita díky kompatibilitě se všemi verzemi kufrů a vložek na nářadí L-BOXX, jakož i úložným systémem do vozidel Sortimo
- Robustní konstrukce díky spolehlivému materiálu kufrů L-BOXX a vylepšeným uzamykacím západkám
- Snadná a bezpečná přeprava: Spojujte a rozpojujte boxy typu BOXX díky patentovanému zaklikávacímu systému
- Mimořádně odolné: Víko s možností zatížení do 100 kg, každý box typu BOXX unese až 25 kg
- Ochrana proti krádeži díky volitelné funkci zámku
- Rychlé založení a bezpečná jízda: Systém vybavení vozidla od SORTIMO, který dokonale splňuje požadavky německého testování TÜV a bez adaptéru
- Vždy dobře roztříděné: Udržet si přehled, nic nezapomenout, šetřit si nervy a čas
- Profesionální dojem: Na každé stavbě a u zákazníka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch Systém kufrů L-BOXX 136 Professional: Podrobnější informace
Bosch L-BOXX 136 nabízí vylepšené řešení skladování a přepravy jako součást systému Bosch Mobility System. Optimalizovaný klikací mechanismus L-BOXXu umožňuje snadné otevírání naskládaných krabic pro pohodlnou manipulaci. Komplexní kompatibilita variant L-BOXX, vložek nářadí a systému vybavení vozidla Sortimo zajišťuje absolutní flexibilitu. Pevná držadla a odolný materiál boxu jsou klíčovými faktory jeho robustního designu, zatímco dodatečná přední rukojeť usnadňuje přenášení boxu blízko těla. Je vhodný pro skladování a přepravu s úložným systémem vozidel Sortimo, hliníkovým vozíkem Alu Caddy a pojízdnou plošinou pro L-BOXX. L-BOXX 136 má nosnost do 100 kg, nosnost do 25 kg a pevnost v tahu 50 kg. Za svůj výjimečný design byla v roce 2017 oceněna mezinárodní cenou za design a v roce 2018 německou cenou za design.
Objednací číslo Bosch
0615990L3T
0 615 990 L3T
0.615.990.L3T
EAN
3165140990868
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140990868 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Kapacita akumulátoru: | 5,0 Ah |
| Nabíjecí proud: | 4,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Velikost L-BOXX: | 2 |
| Vnější výška: | 151 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 620 g |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 550 g |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 5,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 60/70 min |
| Maximálna zaťažiteľnosť zvonka: | 100 kg |
| Nosnosť vnútri: | 25 kg |
| Sila v ťahu: | 50 kg |
| Vyhotovenie: | nárazuvzdorný plast (ABS) |
| Hmotnosť: | 1,9 kg |
| Vonkajšie rozmery (šírka × dĺžka × výška): | 442 x 357 x 151 mm |
Kufor L-BOXX Bosch Professional
Úložný systém Bosch L-BOXX Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
