Bosch Rychlonabíječka GAL 12V-40 Professional
Kód: 1600A019R3
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
- Vysoká rychlost nabíjení všech akumulátorů třídy 12 V umožňuje nabití akumulátoru 12 V 3,0 Ah z 0 na 80 % za 36 minut
- Nabíjí rychleji: 12V 2,0 Ah baterie připravena k použití do 24 minut
- Moderní a kompaktní design
- Indikátor chyby při vysoké teplotě a poruše baterie
- Indikátor nabíjení: Během nabíjení bliká, když je plně nabitý svítí
- Indikace úrovně nabití (rychlé blikání 0 - 80 %, pomalejší blikání 80 - 100 %)
- Flexibilní systém napájení: Nabíjí všechny Bosch 10,8 a 12 V Li-Ion baterie
- Možnost montáže na stěnu: Použijte otvory na zadní straně
Bosch GAL 12V-40 Professional: Podrobnější informace
GAL 12V-40 Professional je rychlonabíječka Bosch. Poskytuje vysokou rychlost nabíjení všech akumulátorů kategorie 12 V; akumulátor 12 V 3,0 Ah nabije z 0 % na 80 % jen za 36 minut. Také má moderní a kompaktní design a na stěně zabírá málo místa. Je kompatibilní se všemi akumulátory Bosch Professional 12 V (systém Professional 12V). GAL 12V-40 Professional umožňuje také volitelnou montáž na stěnu.
Objednací číslo Bosch
1600A019R3
1 600 A01 9R3
1.600.A01.9R3
EAN
3165140968133
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140968133 |
| Nabíjecí proud: | 4,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 12 V, 10,8 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 450 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
