Bosch Akumulátor EXPERT 4× EXBA18V-55 Professional
Kód: 1600A0373H
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
4x Li-Ion akumulátory EXBA18V-55, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon: Maximální výkon až 2000 W pro náročné použití (na základě laboratorních údajů z interního testování; okamžitý maximální výkon, plné nabití, nová baterie)
- Vysoce výkonné články: Vysoký výkon a vynikající energetická hustota
- Dlouhá životnost: Robustní konstrukce, zesílený kryt a vynikající tepelný management s technologií COOLPACK 2.0
- Jedna baterie pro veškeré nářadí: Kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců baterií AMPShare
- Nabíjení FlexTemp: Rozšířený rozsah nabíjecích teplot od -10 °C do +55 °C teploty baterie při použití EXPERT EXAL18V2-320 a EXPERT EXAL18V-160
- Snadné ovládání: Indikátor s 5 LED diodami zobrazuje stav nabití, zbývající kapacitu a detekci rizika poruchy
Práce s nářadím
Bosch EXPERT EXBA18V-55 Professional: Podrobnější informace
Vysoce výkonná baterie Bosch Expert EXBA18V-55 Professional poskytuje maximální výkon až 2000 W pro náročné použití v kombinaci s delší dobou chodu (na základě interního laboratorního testování; okamžitý maximální výkon s plně nabitou novou baterií). Její vysoce výkonné články jsou připraveny na mimořádný výkon a poskytnou špičkový výkon a výjimečnou energetickou hustotu. Díky zesílenému robustnímu krytu a vynikajícímu tepelnému managementu s technologií COOLPACK 2.0 poskytne baterie Bosch EXBA18V-55 Professional dlouhou životnost, a proto je ideální pro profesionály, kteří spoléhají na odolnost a výkonnost.
Bosch EXBA18V-55 Professional má rozšířený teplotní rozsah nabíjení od -10 °C do +55 °C teploty baterie při používání Bosch EXAL18V2-320 a Bosch EXAL18V-160. Má LED indikátor s 5 LED diodami zobrazující stav nabití, zbývající kapacitu a detekci rizika poruchy. Kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců baterií AMPShare. S EXAL18V2-320 nebo EXAL18V-160 lze maximálně nabít již za 31 minut. Hmotnost je pouze 1,02 kg.
Objednací číslo Bosch
1600A0373H
1 600 A03 73H
1.600.A03.73H
EAN
4053423342154
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423342154 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Kapacita akumulátoru: | 5,5 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 1,02 kg |
| Rozmery akumulátora (šírka x dĺžka x výška): | 80 x 121 x 73 mm |
| ? Výkon: | 2000 W |
Bosch EXPERT EXBA18V-55 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
