Bosch Nabíječka EXPERT EXAL18V-160 Professional
Kód: 1600A03D3A
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Ultrarychlé nabíjení: Plné nabití akumulátoru EXBA18V-80 již za 39 minut
- Ultrarychlá technologie: Vysoký nabíjecí proud 16 A
- Méně prostojů: Aktivní chlazení vzduchem Active Air Cooling 2.0 spolehlivě chladí akumulátory a nabíjení technologií FlexTemp rozšíří rozsah teplot nabíjení akumulátorů EXPERT
- 3 režimy nabíjení: Standardní, Power Boost (Vyšší výkon) a Long Life (Dlouhá výdrž)
- Indikátor stavu nabití: Indikátor s 5 LED diodami zobrazuje přesný stav nabití
- Jeden akumulátor pro všechno nářadí: Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare
Hodí se pro
Nářadí Bosch Professional 18 V
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch EXPERT EXAL18V-160 Professional: Podrobnější informace
Ultrarychlá nabíječka Bosch EXPERT EXAL18V-160 Professional potřebuje díky nabíjecímu proudu 16 A k plnému nabití akumulátoru Bosch EXBA18V-80 pouze 39 minut. Inteligentní aktivní chlazení vzduchem Active Air Cooling 2.0 efektivně chladí akumulátory a nabíjení technologií FlexTemp rozšíří rozsah teplot nabíjení akumulátorů EXPERT na interval -10 °C až +55 °C. Obě funkce zkracují prostoje tím, že umožňují rychlé nabíjení teplých akumulátorů i ihned po náročném používání. Nabíjení technologií FlexTemp navíc umožní i nabíjení studených akumulátorů. Tato ultrarychlá nabíječka má k dispozici tři režimy nabíjení: Standardní, Power Boost (vyšší výkon) a Long Life (dlouhá výdrž). Režimy lze aktivovat pomocí tlačítka režimu nabíjení přesně podle vašich potřeb. Režim Power Boost je volbou pro plné nabití nejvyšší rychlostí nabíjení. Režim Long Life slouží k mírnějšímu plnému nabití, což pomáhá prodloužit životnost akumulátoru.
Ultrarychlá nabíječka Bosch pro náročné používání. 5 LED diod přesně indikuje stav nabití akumulátoru. Kompatibilita se systémem Bosch Professional 18V a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
Objednací číslo Bosch
1600A03D3A
1 600 A03 D3A
1.600.A03.D3A
EAN
4053423622355
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423622355 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Nabíjecí proud: | 16 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 14,4 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 850 g |
Bosch Nabíjačka EXPERT EXAL18V-160 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
