Bosch Nabíječka GAL 12V/18V-80 Professional
Kód: 1600A037CH
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Jednoduché a praktické řešení – jedna nabíječka pro všechny 12 V a 18 V akumulátory Bosch Professional
- Rychlé nabíjení s nabíjecím proudem 8 A, které nabije 18 V akumulátor s kapacitou 5,5 Ah za 46 minut a 12 V akumulátor s kapacitou 4,0 Ah za 37 minut
- Redukce prostojů pomocí inteligentního aktivního chlazení vzduchem (Active Air Cooling) 3.0 ochlazováním akumulátoru před, během a po nabíjení
- Praktické a kompaktní díky řešení osazení akumulátoru
Hodí se pro
Nářadí Bosch Professional 12 V / 18 V
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GAL 12V/18V-80 Professional: Podrobnější informace
Jednoduché a praktické řešení: GAL 12V/18V-80 Professional je rychlá dvoujmenovitá nabíječka pro všechny 12 V a 18 V akumulátory Bosch Professional. Díky nabíjecímu proudu 8 A je možné plně nabít 18 V akumulátor s kapacitou 5,5 Ah za 46 minut a 12 V akumulátor s kapacitou 4,0 Ah za 37 minut. Tato nabíječka redukuje prostoje pomocí inteligentního aktivního chlazení vzduchem (Active Air Cooling) 3.0 ochlazováním akumulátoru před, během a po nabíjení. Praktičnost této kompaktní nabíječky se projeví při používání s řešením osazení akumulátoru.
Bosch GAL 12V/18V-80 Professional je kompatibilní se systémem Bosch Professional 18V a 12V. Je také kompatibilní s akumulátorovou aliancí různých značek AMPShare. Bosch GAL 12V/18V-80 Professional umožní snadnou montáž na stěnu a disponuje dvěma LED indikátory indikujícími stav nabití.
Objednací číslo Bosch
1600A037CH
1 600 A03 7CH
1.600.A03.7CH
EAN
4053423333510
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423333510 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Nabíjecí proud: | 8,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 12 V, 10,8 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 650 g |
| Rozmery: | 128 x 193 x 83 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
