Bosch Rychlonabíječka GAL 1880 CV Professional
Kód: 1600A00B8G
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- O 50 % rychlejší nabíjení akumulátorů (v porovnání s AL 1860 CV)
- Režim rychlonabíjení: akumulátor s kapacitou 4,0 Ah je již po 25 minutách připraven k použití s 80 % své kapacity
- Active Air Cooling pro delší výdrž akumulátorů
- Komfortní navíjení kabelu
- Velmi kompaktní
Bosch GAL 1880 CV Professional: Podrobnější informace
GAL 1880 CV je rychlonabíječka od společnosti Bosch. Díky nabíjecímu proudu 8 A lze baterii ProCORE18V 5,5 Ah nabít až na 80 % jen za 35 minut. Integrované aktivní vzduchové chlazení GAL 1880 CV, které bylo optimalizováno pro naše standardní baterie GBA 18V, prodlužuje životnost. Tato rychlonabíječka je součástí systému Bosch Professional 18V a je plně kompatibilní se všemi bateriemi Bosch Professional 18V. Také kompatibilní s AMPShare, aliancí pro baterie více značek.
Objednací číslo Bosch
1600A00B8G
1 600 A00 B8G
1.600.A00.B8G
EAN
3165140839327
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140839327 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Nabíjecí proud: | 8,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 14,4 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 700 g |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 4,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 32/51 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 8,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 68/79 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 12,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 113/126 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 1,5 Ah (80 %/100 %) cca: | 10/25 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 2,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 15/30 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 2,5 Ah (80 %/100 %) cca: | 15/30 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 3,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 20/35 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 4,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 25/35 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 5,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 35/45 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 6,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 35/55 min |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
