Bosch Základní sada EXPERT 2× EXBA18V-80 + EXAL18V2-320 Professional
Kód: 1600A0373X
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x Li-Ion akumulátory EXBA18V-80, Nabíječka akumulátorů Bosch EXAL18V2-320, Balení L-BOXX 162 velikost 5 16054381L3
Uživatelské výhody nářadí
- Extrémně dlouhá doba chodu: Výjimečná nepřerušovaná doba chodu při náročném používání
- Vysokovýkonné bezzápadkové články: Nižší vnitřní odpor pro maximální výkon až 2400 W (na základě laboratorních údajů z interního testování; okamžitý maximální výkon s maximálně nabitým novým akumulátorem)
- Ultrarychlé nabíjení: Plné nabití akumulátoru EXBA18V-80 již za 39 minut díky vysokému nabíjecímu proudu 16 A
- Jeden akumulátor pro všechno nářadí: Kompatibilní s Profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare
- Nabíjení FlexTemp: Rozšířený rozsah nabíjecích teplot od -10 °C do +55 °C teploty akumulátoru při použití EXPERT EXAL18V2-320 a EXPERT EXAL18V-160
- Snadné ovládání: Indikátor s 5 LED diodami zobrazuje stav nabití, zbývající kapacitu a detekci rizika poruchy
Práce s nářadím
Bosch Expert 2× EXBA18V-80 + EXAL18V2-320 Professional: Podrobnější informace
Vysokovýkonný akumulátor Bosch Expert EXBA18V-80 Professional poskytuje až o 120 % delší dobu chodu, čímž zajistí výjimečnou nepřerušovanou práci i při náročném používání (v porovnání s Bosch Professional GBA 18V 4.0Ah; laboratorní údaje z interního testování; broušení měkké oceli s GWS 18V-15 S + lamelový kotouč, 30sekundové intervaly s 5sekundovými přestávkami). Využívá pokročilou technologii bezzápadkových článků, která poskytuje maximální výkon až 2400 W. (laboratorní údaje z interního testování; okamžitý maximální výkon, maximální nabití, nový akumulátor). Díky zesílenému robustnímu krytu, vynikajícímu tepelnému managementu s technologií COOLPACK 2.0 a technologii bezzápadkových článků poskytne akumulátor EXBA18V-80 dlouhou životnost, a proto je ideální pro profesionály, kteří se spoléhají na odolnost a výkonnost. Bosch EXAL18V2-320 Professional nabíjí dva akumulátory současně proudem 16 A, takže se dva akumulátory Bosch EXBA18V-80 plně nabijí již za 39 minut. Nabíječka je vybavena inteligentními technologiemi Active Air Cooling 3.0 a FlexTemp Charging, které rozšiřují teplotní rozsah nabíjení od -10 °C do +55 °C. Výrazně redukuje prostoje, jelikož umožní rychlonabíjení teplých i chladných akumulátorů. Vše je prakticky uloženo v na míru vyrobeném kufru L-BOXX.
Bosch EXBA18V-80 Professional má LED indikátor s 5 LED diodami zobrazující stav nabití se zbývající kapacitou a detekci rizika poruchy. Mobilní ultrarychlá paralelní nabíječka Bosch poskytne tři režimy nabíjení, Standard (standardní), Power Boost (plné nabití nejvyšší rychlostí nabíjení) a Long Life (dlouhá výdrž). Má LED indikátor s 5 LED diodami pro přesnou indikaci stavu nabití. Kompatibilní s Profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Pomocí EXAL18V-320 je možné EXBA18V-180 maximálně nabít již za 39 minut. Hmotnost je pouze 1,04 kg.
Objednávací číslo Bosch
1600A0373X
1 600 A03 73X
1.600.A03.73X
EAN
4053423342048
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423342048 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Kapacita akumulátoru: | 8,0 Ah |
| Nabíjecí proud: | 16,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 1,035 kg |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 2,2 kg |
Bosch EXPERT EXBA18V-80 Professional
Bosch Nabíjačka EXPERT EXAL18V2-320 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
