Bosch Základní sada EXPERT 2× EXBA18V-80 + EXAL18V-160 Professional
Kód: 1600A0373T
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x Li-Ion akumulátory EXBA18V-80, Nabíječka akumulátorů Bosch EXAL18V-160 , Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Extrémně dlouhá doba chodu: Výjimečná nepřerušovaná doba chodu při náročném používání
- Vysoce výkonné bezpádlové články: Nižší vnitřní odpor pro maximální výkon až 2400 W (na základě laboratorních údajů z interního testování; okamžitý maximální výkon s maximálně nabitým novým akumulátorem)
- Ultrarychlé nabíjení: Plné nabití akumulátoru EXBA18V-80 již za 39 minut díky vysokému nabíjecímu proudu 16 A
- Jeden akumulátor pro všechno nářadí: Kompatibilní s Profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare
- Nabíjení FlexTemp: Rozšířený rozsah nabíjecích teplot od -10 °C do +55 °C teploty akumulátoru při použití EXPERT EXAL18V2-320 a EXPERT EXAL18V-160
- Snadné ovládání: Indikátor s 5 LED diodami zobrazuje stav nabití, zbývající kapacitu a detekci rizika poruchy
Práce s nářadím
Bosch Expert 2× EXBA18V-80 + EXAL18V-160 Professional: Podrobnější informace
Vysoce výkonný akumulátor Bosch Expert EXBA18V-80 Professional poskytuje až o 120 % delší dobu chodu, čímž zajistí výjimečnou nepřerušovanou práci i při náročném používání (v porovnání s Bosch Professional GBA 18V 4.0Ah; laboratorní údaje z interního testování; broušení měkké oceli s GWS 18V-15 S + lamelový kotouč, 30sekundové intervaly s 5sekundovými přestávkami). Využívá pokročilou technologii bezpádlových článků, která poskytuje maximální výkon až 2400 W. (laboratorní údaje z interního testování; okamžitý maximální výkon, maximální nabití, nový akumulátor). Díky zesílenému robustnímu krytu, vynikajícímu tepelnému managementu s technologií COOLPACK 2.0 a technologii bezpádlových článků poskytne akumulátor Bosch EXBA18V-80 dlouhou životnost, a proto je ideální pro profesionály, kteří se spoléhají na odolnost a výkonnost. Ultrarychlá nabíječka Bosch EXPERT EXAL18V-160 potřebuje jen 39 minut k úplnému nabití akumulátoru EXBA18V-80 díky nabíjecímu proudu 16 A. Inteligentní technologie chlazení Active Air Cooling 2.0 účinně chladí akumulátory a FlexTemp Charging tak rozšiřuje teplotní rozsah nabíjení akumulátorů EXPERT od -10 °C do +55 °C. Obě funkce snižují prostoje tím, že umožní rychlé spuštění nabíjení teplých akumulátorů, a to i po náročném používání. FlexTemp Charging navíc umožňuje i nabíjení studených akumulátorů.
Bosch EXBA18V-80 Professional má LED indikátor s 5 LED diodami zobrazující stav nabití se zbývající kapacitou a detekci rizika poruchy. Mobilní ultrarychlá paralelní nabíječka je vybavena také indikátorem s 5 LED diodami pro přesnou indikaci stavu nabití. Tato ultrarychlá nabíječka Bosch má tři režimy nabíjení: Standard, Power Boost a Long Life. Režimy lze vybrat pomocí tlačítka režimu přesně podle konkrétních potřeb. Režim Power Boost je volbou pro plné nabití nejvyšší rychlostí nabíjení. Režim Long Life je určen pro pomalejší plné nabití, což pomáhá prodloužit životnost akumulátoru. Kompatibilita se systémem Bosch Professional 18V a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare u obou položek. Pomocí EXAL18V-160 lze EXBA18V-80 maximálně nabít již za 39 minut. Hmotnost je pouze 1,04 kg.
Objednací číslo Bosch
1600A0373T
1 600 A03 73T
1.600.A03.73T
EAN
4053423342079
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423342079 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Kapacita akumulátoru: | 8,0 Ah |
| Nabíjecí proud: | 16,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 1,035 kg |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 0,85 kg |
Bosch EXPERT EXBA18V-80 Professional
Bosch Nabíjačka EXPERT EXAL18V-160 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
