Bosch Základní sada 2x GBA 12 V 3,0 Ah + GAL 12V-40 Professional
Kód: 1600A019RD
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 3,0 Ah, Rýchlonabíjačka GAL 12V-40
Používateľské výhody náradia
- Min. o 20 % dlhšia výdrž v porovnaní so súčasným 12 V akumulátorom s kapacitou 2,5 Ah
- Nízka hmotnosť umožňuje príjemnejšiu prácu najmä pri používaní nad hlavou
- Systém Bosch Professional 12V – akumulátor vhodný pre všetko náradie jednej napäťovej triedy
- Extrémne odolné náradie: plne funkčné aj po páde z výšky 3 m na betón
- Vysoká rýchlosť nabíjania všetkých akumulátorov triedy 12 V umožňuje nabitie akumulátora 12 V 3,0 Ah z 0 na 80 % za 36 minút
- Nabíja rýchlejšie: 12V 2,0 Ah batéria pripravená na použitie do 24 minút
- Moderný a kompaktný dizajn
- Indikátor chyby pri vysokej teplote a poruche batérie
- Indikátor nabíjania: Počas nabíjania bliká, keď je plne nabitý svieti
- Indikácia úrovne nabíjania (rýchle blikanie 0 - 80%, pomalšie blikanie 80 - 100%)
- Flexibilný systém napájania: Nabíja všetky Bosch 10,8 a 12 V Li-Ion batérie
- Možnosť montáže na stenu: Použi otvory na zadnej strane
Objednávacie číslo Bosch
1600A019RD
1 600 A01 9RD
1.600.A01.9RD
EAN
3165140968232
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140968232 |
| Kapacita akumulátoru: | 3,0 Ah |
| Nabíjecí proud: | 4,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 180 g |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 450 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
