Bosch Rychlonabíječka AL 1880 CV
Kód: 1600A011TZ
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Kompatibilní se všemi akumulátory pro nářadí Home & Garden třídy 14,4/18 V všech kapacit (Ah)
- Mimořádně rychlé nabíjení akumulátorů. Signál „připraveno k použití“ indikuje, že akumulátor je připraven k použití (nabitý na 80 %)
- Aktivní vzduchové chlazení během nabíjení akumulátorů díky vzduchovým otvorům
- Inteligentní a šetrné nabíjení pro všechny kapacity akumulátorů (Ah) vede k dlouhé životnosti akumulátoru
- Jeden akumulátor pro všechno nářadí – vhodný pro všechno nářadí do domácnosti a zahradní nářadí systému Power for ALL 18 V
- Nabíječka je vhodná pro akumulátorové Li-Ion 14,4 V nebo 18 V nářadí Bosch Hobby a zahradní nářadí Bosch
Objednací číslo Bosch
1600A011TZ
1 600 A01 1TZ
1.600.A01.1TZ
EAN
3165140923590
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| EAN: | 3165140923590 |
| Nabíjecí proud: | 8,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 14,4 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 629 g |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 1,5 Ah (80 %/100 %) cca: | 12/27 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 2,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 22/30 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 2,5 Ah (80 %/100 %) cca: | 25/36 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 3,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 30/46 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 4,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 27/35 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 5,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 36/46 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 6,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 45/62 min |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
