Bosch Základní sada PBA 18 V 4,0 Ah + AL 18V-20
Kód: 1600A024Z5
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 4,0 Ah, Rychlonabíječka AL 18V-20, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální výkon pro všechno nářadí s 18 V lithium-iontovými akumulátory
- Mimořádně dlouhá výdrž díky kapacitě akumulátoru
- Žádný paměťový efekt, žádné samovybíjení, vždy v pohotovosti díky lithium-iontové technologii
- Obzvláště velká životnost díky elektronické ochraně článků Bosch Electronic Cell Protection (ECP)
- Kompaktní a odolná konstrukce s jednoduše ovladatelným odjištěním
- Povrch Softgrip pro bezpečné odkládání a pohodlnou manipulaci
- Kompatibilní se všemi akumulátory pro nářadí Home & Garden třídy 14,4/18 V všech kapacit (Ah)
- Inteligentní a šetrné nabíjení pro všechny kapacity akumulátorů (Ah) vede k dlouhé životnosti akumulátoru
- Jeden akumulátor pro všechno nářadí – vhodný pro všechno nářadí do domácnosti a zahradní nářadí systému Power for ALL 18 V
Objednací číslo Bosch
1600A024Z5
1 600 A02 4Z5
1.600.A02.4Z5
EAN
4053423228250
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| EAN: | 4053423228250 |
| Kapacita akumulátoru: | 4,0 Ah |
| Nabíjecí proud: | 2,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 640 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
