Bosch Rychlonabíječka GAL 12V-20
Kód: 2607226187
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
- Inteligentní proces nabíjení automaticky rozpoznává stav nabití akumulátoru a nabíjí optimálním nabíjecím proudem. Tím chrání akumulátor
- LED indikátor nabíjení: nabíjení je indikováno blikáním; trvalé svícení indikuje, že akumulátor je plně nabitý
- Plně nabije akumulátor 2,5 Ah za 75 minut
- Moderní a kompaktní design
- Flexibilní napájecí systém: Nabíjí všechny Bosch 10,8 a 12 V Li-Ion baterie
Objednací číslo Bosch
2607226187
2 607 226 187
2.607.226.187
EAN
3165140990714
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| EAN: | 3165140990714 |
| Nabíjecí proud: | 2,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 12 V, 10,8 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 250 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
