Bosch Vrtací kladivo s SDS-plus GBH 2-28 F, kufr
Kód: 0611267600
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025141, Hloubkový doraz 210 mm 1613001010, Výměnné sklíčidlo SDS-plus 2608572213, Rychloupínací sklíčidlo 13 mm 2608572212, Utěrka na nářadí, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Nejlepší výkonnost ve své třídě s vylepšeným výkonem
- Zvýšená ochrana uživatele díky KickBack Control (KBC), aby se minimalizovalo riziko poranění
- Aktivní tlumení vibrací s vyrovnávacím oscilátorem pro minimální hodnoty vibrací
- Kryt převodovky z hořčíkové slitiny pro vylepšenou odolnost
- Kulový čep na ochranu síťové šňůry před zlomením
- Otočná deska držáků uhlíků pro stejný výkon při otáčkách vpravo a vlevo
- Spojka proti přetížení na ochranu uživatele a nářadí
- Pravoběžný/levoběžný chod pro uvolňování zaseknutých vrtáků
- Plynulá regulace otáček pro čisté navrtávání
- Aretační knoflík pro nepřerušovanou práci bez únavy
- Plynulá regulace otáček
- Elektronika
- Bezpečnostní spojka
- Systém Bosch SDS
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 2-28 F Professional: Podrobnější informace
GBH 2-28 F Professional je nejvýkonnějším nářadím v kategorii elektrických příklepových vrtaček Bosch SDS plus do 2 kg. Robustní motor poskytuje mimořádnou energii příklepu 3,2 J pro náročné vrtání. Tato příklepová vrtačka je rovněž vybavena funkcí KickBack Control pro vyšší ochranu uživatele a funkcí Vibration Control pro snadnou a nepřerušovanou práci při dlouhodobém nasazení.
Objednací číslo Bosch
0611267600
0 611 267 600
0.611.267.600
EAN
3165140843652
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140843652 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 880 W |
| Energia príklepu, max.: | 3,2 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 0 – 4.000 min-1 |
| Menovité otáčky: | 0 – 900 min-1 |
| Hmotnosť: | 3,1 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus / valcová stopka |
| Dĺžka: | 402 mm |
| Výška: | 216 mm |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 28 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 8 – 16 mm |
| Priemer vrtu do betónu s vŕtacími korunkami: | 68 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva s vŕtacími korunkami: | 68 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
Vŕtacie kladivo Bosch GBH 2-28 / 2-28 F Professional
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
