Bosch Nabíječka EXPERT EXAL18V2-320 Professional, L-Boxx
Kód: 1600A02YG5
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Ultrarychlé paralelní nabíjení: Plné nabití dvou akumulátorů EXBA18V-80 již za 39 minut
- Ultrarychlá technologie: Paralelní nabíjení proudem 16 A na každou pozici
- Méně prostojů: Aktivní chlazení vzduchem Active Air Cooling 3.0 spolehlivě chladí akumulátory a nabíjení technologií FlexTemp rozšíří rozsah teplot nabíjení akumulátorů EXPERT
- Řešení mobility a skladování: Pohodlně nabíjejte, přepravujte a skladujte nabíječku a akumulátory v na míru vyrobeném kufru L-BOXX
- 3 režimy nabíjení: Režimy nabíjení Standard (standardní), Power Boost (vyšší výkon) a Long Life (dlouhá výdrž)
- Jeden akumulátor pro všechno nářadí: Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare
Vhodné pro
Nářadí Bosch Professional 18 V
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch EXPERT EXAL18V2-320 Professional: Podrobnější informace
Mobilní ultrarychlá paralelní nabíječka Bosch EXPERT EXAL18V2-320 Professional současně nabije až 2 akumulátory vysokou rychlostí. Díky nabíjecímu proudu 16 A na každou pozici je možné nabít dva akumulátory Bosch EXBA18V-80 již za 39 minut. Vylepšené inteligentní aktivní chlazení vzduchem Active Air Cooling 3.0 efektivně chladí akumulátory a nabíjení technologií FlexTemp rozšíří rozsah teplot nabíjení akumulátorů Bosch EXPERT na interval -10 °C až +55 °C. Obě funkce zkracují prostoje tím, že umožní rychlonabíjení teplých akumulátorů i ihned po náročném používání. Nabíjení technologií FlexTemp navíc umožní i nabíjení studených akumulátorů. Tato ultrarychlá mobilní paralelní nabíječka vám umožní pohodlně nabíjet, přepravovat a skladovat nabíječku i akumulátory, a to vše v na míru vyrobeném kufru L-BOXX.
Tato mobilní ultrarychlá paralelní dvojitá nabíječka Bosch je ideální pro náročné používání a pro nářadí, které využívá dva akumulátory třídy 18 V. Pomocí tlačítka režimu je možné zvolit tři režimy nabíjení, Standard (Standardní), Power Boost (Vyšší výkon) a Long Life (Dlouhá výdrž) v závislosti na vašich potřebách. 5 LED indikátorů indikuje přesný stav nabití akumulátoru. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
Objednací číslo Bosch
1600A02YG5
1 600 A02 YG5
1.600.A02.YG5
EAN
4053423256826
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423256826 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Nabíjecí proud: | 16 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 2,2 kg |
Bosch Nabíjačka EXPERT EXAL18V2-320 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
