Bosch Rychlonabíječka AL 2x18V-88
Kód: 1600A03607
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlé nabíjení: ~ 59 minut pro akumulátor 4,0 Ah
- Paralelní nabíjení: nabíjení dvou akumulátorů současně
- Flexibilní polohování: Nabíječka se dodává s integrovaným držákem na stěnu
Objednávací číslo Bosch
1600A03607
1 600 A03 607
1.600.A03.607
EAN
4053423322712
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| EAN: | 4053423322712 |
| Nabíjecí proud: | 4,4 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 14,4 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 850 g |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 4,0 Ah (100 %) cca: | 59 min |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
