Bosch Laserový měřič vzdáleností GLM 40
Kód: 0601072900
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Baterie 2 x 1,5 V LR03 (AAA), Certifikát výrobce, Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Měření délek, zjišťování ploch, výpočet objemů – vše s intuitivním ovládáním
- Osvětlený třířádkový displej pro tu nejlepší čitelnost
- Paměťová funkce umožňuje snadný přístup k posledním 10 měřením
- Robustní, nárazuvzdorný kryt s třídou ochrany IP54 (ochrana proti vodě a prachu)
- Spolehlivé výsledky měření za všech okolností prokázané certifikací podle ISO
- Nepřímé měření výšky
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLM 40 Professional: Podrobnější informace
Využijte širokou paletu režimů měření v jednom kompaktním provedení s laserovým měřičem vzdálenosti Bosch GLM 40 Professional. Toto intuitivní zařízení poskytuje všechny významné měřicí režimy v jednom: standardní výpočet délky, výpočet povrchu a objemu, jakož i nepřímá měření výšky. Disponuje snadno čitelným podsvíceným displejem, který pro umožnění rychlé orientace zobrazuje poslední tři výsledky měření. Laserový měřič vzdálenosti má také funkci paměti, která kvůli úspoře času ukládá posledních 10 měření. Toto zařízení je ideální pro interiérové instalace včetně elektrických, obkladačských, truhlářských, sádrokartonových prací, natírání konstrukcí a prací v oblasti topenářství, ventilace a klimatizace. Kromě zabudované ochrany proti prachu a stříkající vodě se laserový měřič vzdálenosti GLM 40 Professional také vyznačuje robustním krytem odolným vůči nárazům, který chrání přístroj před poškozením při pádu z výšky až 1 metr.
Objednávací číslo Bosch
0601072900
0 601 072 900
0.601.072.900
EAN
3165140790406
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140790406 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ne |
| Laserová dióda: | 635 nm, < 1 mW |
| Rozsah merania: | 0,15 – 40 m |
| Trieda lasera: | 2 |
| Presnosť merania, typ.: | +/- 1,5 mm |
| Čas merania, typ.: | < 0,5 s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Napájanie: | 2 batérie 1,5 V, LR03 (AAA) |
| Automatické vypínanie: | 5 min |
| Hmotnosť, cca: | 0,09 kg |
| Dĺžka: | 105 mm |
| Šírka: | 41 mm |
| Výška: | 24 mm |
| Merné jednotky: | m/cm/mm, stopy/palec |
| Počet hodnôt v pamäti: | 10 |
| Životnosť batérií, jednotlivé merania - cca: | 5.000 |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
Laserový merač vzdialeností Bosch GLM 40 Professional
Spoľahlivé merania vďaka systému Bosch High Precision System
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
