Bosch Rychlonabíječka GAL 18V-20 Professional
Kód: 2607226281
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Nový moderní design nabíječky
- Indikátor chyby při vysoké teplotě a poruše baterie
- Indikátor nabíjení: Během nabíjení bliká, když je plně nabitý svítí
- Indikace úrovně nabití (rychlé blikání 0 - 80 %, pomalejší blikání 80 - 100 %)
- Flexibilní napájecí systém: Nabíjí všechny Bosch 14,4 a 18 V Li-Ion baterie
- Možnost upevnění na stěnu: Použijte otvory na zadní straně
Objednací číslo Bosch
2607226281
2 607 226 281
2.607.226.281
EAN
4059952550565
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| EAN: | 4059952550565 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Nabíjecí proud: | 2,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 14,4 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 400 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
