Bosch Rychlonabíječka AL 36V-20
Kód: F016800313
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
- Kompatibilita se všemi akumulátory třídy 36 V
- Indikátory LED integrovaného akumulátoru zobrazují stav nabití
- Akumulátor 2,0 Ah plně nabitý za 65 minut
- 36V POWER FOR ALL – akumulátor a nabíječka pro veškeré zahradní nářadí Bosch třídy 36 V
Hodí se pro
Nářadí Bosch Professional 36 V, Zahradní nářadí Bosch 36 V
Objednací číslo Bosch
F016800313
F 016 800 313
F.016.800.313
EAN
3165140660419
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| EAN: | 3165140660419 |
| Nabíjecí proud: | 2,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 500 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
