Bosch Základní sada EXPERT 2× EXBA18V-150 + EXAL18V-160 Professional
Kód: 1600A0373Z
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x Li-Ion akumulátory EXBA18V-150, Nabíječka akumulátorů Bosch EXAL18V-160 , Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Jedinečně dlouhá doba chodu: Výjimečná nepřerušovaná doba chodu při náročném používání
- Vysoce výkonné články: Nejnovější 5,0 Ah článek pro maximální výkon až 2400 W (laboratorní údaje z interního testování; okamžitý maximální výkon, maximální nabití, nový akumulátor)
- Ultrarychlé nabíjení: Plné nabití akumulátoru EXBA18V-150 již za 60 minut díky vysokému nabíjecímu proudu 16 A
- Jeden akumulátor pro všechno nářadí: Kompatibilní s Profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare
- Nabíjení FlexTemp: Rozšířený rozsah nabíjecích teplot od -10 °C do +55 °C teploty akumulátoru při použití EXPERT EXAL18V2-320 a EXPERT EXAL18V-160
- Snadné ovládání: Indikátor s 5 LED diodami zobrazuje stav nabití, zbývající kapacitu a detekci rizika poruchy
Práce s nářadím
Bosch Expert 2× EXBA18V-150 + EXAL18V-160 Professional: Podrobnější informace
Vysoce výkonný akumulátor Bosch Expert EXBA18V-150 Professional poskytuje až o 280 % delší dobu chodu, čímž zajistí výjimečnou nepřerušovanou práci i při náročném používání (v porovnání s Bosch Professional GBA 18V 4.0Ah; laboratorní údaje z interního testování; foukání na minimální výkon s Bosch Professional GBL 18V-750, neutrální proud vzduchu, bez přestávek). Využívá nejnovější 5,0 Ah vysokovýkonný článek pro maximální výkon až 2400 W (laboratorní údaje z interního testování; okamžitý maximální výkon, maximální nabití, nový akumulátor). Díky zesílenému robustnímu krytu a vynikajícímu tepelnému managementu s technologií COOLPACK 2.0 má akumulátor Bosch EXBA18V-150 Professional dlouhou životnost, a proto je ideální pro profesionály, kteří se spoléhají na odolnost a výkonnost. Bosch EXAL18V-160 plně nabije akumulátor Bosch EXBA18V-150 s nabíjecím proudem 16 A již za 60 minut. Má inteligentní aktivní chlazení vzduchem Active Air Cooling 2.0 a nabíjení FlexTemp Charging pro efektivní chlazení a širší teplotní rozsah nabíjení od -10 °C do +55 °C. Tato nabíječka má tři režimy: Standard, Power Boost pro nejrychlejší nabíjení a Long Life pro pomalejší nabíjení pro prodloužení životnosti akumulátoru.
Bosch EXBA18V-150 Professional má LED indikátor s 5 LED diodami zobrazující stav nabití se zbývající kapacitou a detekci rizika poruchy. Ultrarychlá nabíječka Bosch pro náročné používání. 5 LED diod přesně indikuje stav nabití akumulátoru. Tato nabíječka má tři režimy: Standard, Power Boost pro nejrychlejší nabíjení a Long Life pro pomalejší nabíjení pro prodloužení životnosti akumulátoru. Kompatibilita se systémem Bosch Professional 18V a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare u obou položek. Pomocí Bosch EXAL18V-160 je možné Bosch EXBA18V-150 maximálně nabít již za 60 minut. Hmotnost je pouze 1,52 kg.
Objednací číslo Bosch
1600A0373Z
1 600 A03 73Z
1.600.A03.73Z
EAN
4053423341997
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423341997 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Kapacita akumulátoru: | 15,0 Ah |
| Nabíjecí proud: | 16,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 1,52 kg |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 0,85 kg |
| Nabíjacie napätie akumulátora: | 14,4 – 18 V |
Bosch EXPERT EXBA18V-150
Bosch Nabíjačka EXPERT EXAL18V-160 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
