Bosch Základní sada GBA 36 V 4,0 Ah + AL 36V-20
Kód: F016800621
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 4,0 Ah, Rychlonabíječka AL 36V-20, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- 36V POWER FOR ALL – akumulátor a nabíječka pro veškeré nářadí Bosch Home & Garden třídy 36 V
- Vysokovýkonný akumulátor třídy 36 V umožňuje práci bez emisí a hluku na rozdíl od motorového nářadí
- Technologie CoolPack zaručuje životnost akumulátoru delší až o 100 % v porovnání s běžným akumulátorem
- Indikátor LED stavu akumulátoru a nabíjení
- Žádné samovybíjení akumulátoru ani paměťový efekt
Hodí se pro
Nářadí Bosch Professional 36 V, Zahradní nářadí Bosch 36 V
Objednací číslo Bosch
F016800621
F 016 800 621
F.016.800.621
EAN
4059952627830
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| EAN: | 4059952627830 |
| Kapacita akumulátoru: | 4,0 Ah |
| Nabíjecí proud: | 2,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 1.250 g |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 500 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
