Bosch Rychlonabíječka GAL 3680 CV Professional
Kód: 1600A004ZS
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
- O 100 % rychlejší nabíjení akumulátorů (v porovnání s AL 3640 CV)
- Režim rychlonabíjení: akumulátor s kapacitou 4,0 Ah je již po 25 minutách připraven k použití s 80 % své kapacity
- Active Air Cooling pro delší výdrž akumulátorů
- Komfortní navíjení kabelu
- Velmi kompaktní
Hodí se pro
Nářadí Bosch Professional 36 V / 18 V / 14,4 V, Zahradní nářadí Bosch 36 V
Objednací číslo Bosch
1600A004ZS
1 600 A00 4ZS
1.600.A00.4ZS
EAN
3165140818421
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140818421 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Nabíjecí proud: | 8,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 36 V, 18 V, 14,4 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 900 g |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 4,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 32/51 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 8,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 68/79 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 12,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 113/126 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 1,5 Ah (80 %/100 %) cca: | 10/25 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 2,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 15/30 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 3,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 20/35 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 4,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 25/35 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 5,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 35/45 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 6,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 35/55 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 6,3 Ah (80 %/100 %) cca: | 41/55 min |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
