Bosch Základní sada PBA 18 V 2,5 Ah + AL 18V-44
Kód: 1600A031T4
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 2,5 Ah, Rychlonabíječka AL 18V-44, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Sada s nabíječkou AL 18V-44 a akumulátorem 2,5 Ah: užívejte si flexibilitu a šetřete peníze
- Rychlé nabíjení: přibližně 44 min s akumulátorem 2,5 Ah
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor a jedna nabíječka pro celý systém nářadí Home & Garden
Objednací číslo Bosch
1600A031T4
1 600 A03 1T4
1.600.A03.1T4
EAN
4053423257892
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| EAN: | 4053423257892 |
| Kapacita akumulátoru: | 2,5 Ah |
| Nabíjecí proud: | 4,4 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 363 g |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 475 g |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 2,5 Ah (100 %) cca: | 44 min |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
