Bosch Základní sada 2x GBA 18 V 4,0 Ah + GAL 18V-40 Professional
Kód: 1600A019S0
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 18 V/4,0 Ah, Rýchlonabíjačka akumulátorov Bosch GAL 18V-40, Balenie kartón
Používateľské výhody náradia
- Až o 65 % dlhšia prevádzková doba (v porovnaní s akumulátorom 3,0 Ah)
- Až o 100 % dlhšia životnosť vďaka technológii Bosch CoolPack v porovnaní s akumulátormi bez CoolPack
- CoolPack = unikátna technológia v podobe vodivo tepelného obalu
- Akku Premium Service v trvaní 24 mesiacov od kúpy a registrácie v priebehu 4 týždňov
- 100 % kompatibilita s existujúcim náradím: Flexibilný systém Bosch Power – akumulátor vhodný pre všetko náradie jednej napäťovej triedy
- Extrémne odolné náradie, plne funkčné aj po páde z výšky 3 m na betón
- Vysoká teplota článku počas jeho prevádzky má zásadný vplyv na dobu životnosti. Technológia Bosch CoolPack zabezpečuje tepelnú rovnováhu vo vnútri článku a odvádza teplo zo stredu článku smerom von. Výsledkom je jeho nižšia teplota počas prevádzky stroja, čo zabezpečuje až o 100 % dlhšiu životnosť článkov Bosch v porovnaní s článkami bez technológie CoolPack.
- LED indikátor nabitia
- Nabíja rýchlejšie: 18V 2,0 Ah batéria pripravená na použitie do 24 minút
- Nový moderný dizajn nabíjačky
- Indikátor chyby pri vysokej teplote a poruche batérie
- Indikátor nabíjania: Počas nabíjania bliká, keď je plne nabitý svieti
- Indikácia úrovne nabíjania (rýchle blikanie 0 - 80%, pomalšie blikanie 80 - 100%)
- Flexibilný systém napájania: Nabíja všetky Bosch 14,4 a 18 V Li-Ion batérie
- Možnosť upevnenia na stenu: Použi otvory na zadnej strane
Objednávacie číslo Bosch
1600A019S0
1 600 A01 9S0
1.600.A01.9S0
EAN
3165140967969
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140967969 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Kapacita akumulátoru: | 4,0 Ah |
| Nabíjecí proud: | 4,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 600 g |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 550 g |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 4,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 48/65 min |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
