Bosch Rychlonabíječka GAL 12V-20
Kód: 1600A020Y1
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
- Inteligentní proces nabíjení automaticky rozpoznává stav nabití akumulátoru a nabíjí použitím optimálního nabíjecího proudu. Tím chrání akumulátor
- Indikátor LED nabíjení: nabíjení je indikováno blikáním; trvalé svícení indikuje, že akumulátor je plně nabitý
- Plně nabije akumulátor 2,5 Ah za 75 minut
- Moderní a kompaktní design
- Flexibilní systém napájení: Nabíjí všechny Bosch 10,8 a 12 V Li-Ion baterie
Objednací číslo Bosch
1600A020Y1
1 600 A02 0Y1
1.600.A02.0Y1
EAN
4053423222180
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| EAN: | 4053423222180 |
| Nabíjecí proud: | 2,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 12 V, 10,8 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 250 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
