Bosch Základní sada EXPERT 2× EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 Professional
Kód: 1600A0373J
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x Li-Ion akumulátor EXBA18V-40, Nabíječka akumulátorů Bosch GAL 12V/18V-80, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální výkon: Až 2000 W pro náročné použití (na základě laboratorních údajů z interního testování, okamžitý maximální výkon s plně nabitým novým akumulátorem)
- Vysoce výkonné bezlamelové články: Nižší vnitřní odpor pro maximální výkon a výjimečnou energetickou účinnost
- Rychlonabíjení: Nabíjecí proud 8 A plně nabije akumulátor EXBA 18V-40 již za 38 minut
- Jeden akumulátor pro všechno nářadí: Kompatibilní s Profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare
- Nabíjení FlexTemp: Rozšířený rozsah nabíjecích teplot od -10 °C do +55 °C teploty akumulátoru při použití EXPERT EXAL18V2-320 a EXPERT EXAL18V-160
- Snadné ovládání: Indikátor s 5 LED diodami zobrazuje stav nabití, zbývající kapacitu a detekci rizika poruchy
Práce s nářadím
Bosch Expert 2x EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 Professional: Podrobnější informace
Vysoce výkonný akumulátor Bosch Expert EXBA18V-40 Professional poskytuje maximální výkon až 2000 W pro náročné použití (na základě interního laboratorního testování; okamžitý maximální výkon s plně nabitým novým akumulátorem) v nejkompaktnějším designu. Využívá pokročilou technologii bezlamelových článků, zatímco běžné akumulátory se dodávají s vícelamelovými články, které pro přenos proudu využívají pouze dvě lamely. To vytváří úzký profil, který zvyšuje odpor akumulátoru. Technologie bezlamelových článků tento úzký profil rozšiřuje. Místo pouze dvou tras pro přenos proudu poskytne nespočet paralelních tras pro přenos proudu. Výsledek: Nižší odpor, méně tepla, působivý výkon a vynikající energetická účinnost. Díky zesílenému novému robustnímu krytu, vynikajícímu tepelnému managementu zajištěnému technologií COOLPACK 2.0 a technologii bezlamelových článků poskytuje akumulátor Bosch EXBA18V-40 dlouhou životnost, a proto je ideální pro profesionály, kteří se spoléhají na odolnost a výkonnost. Jednoduchost a praktičnost: Bosch GAL 12V/18V-80 Professional je rychlonabíječka s dvěma napětími pro všechny 12 V a 18 V akumulátory Bosch Professional. Díky nabíjecímu proudu 8 A na každou pozici lze maximálně nabít akumulátory 18 V 4.0 Ah již za 38 minut. Tato nabíječka snižuje prostoje díky inteligentnímu aktivnímu chlazení vzduchem Active Air Cooling 3.0 ochlazováním akumulátoru před, během i po nabíjení. Tato kompaktní nabíječka je praktická k použití s řešením typu bay-in-bay.
Bosch EXBA18V-40 Professional má LED indikátor s 5 LED diodami zobrazující stav nabití se zbývající kapacitou a detekci rizika poruchy. Nabíječky Bosch EXBA18V-40 a Bosch GAL 12V/18V-80 Professional jsou kompatibilní se systémem Bosch Professional 18V a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Nabíječka Bosch GAL 12V/18V-80 je kompatibilní také se systémem Bosch Professional 12V. EXBA18V-40 má hmotnost pouze 605 g. GAL 12V/18V-80 umožňuje snadnou montáž na stěnu a má dva LED indikátory stavu nabití.
Objednací číslo Bosch
1600A0373J
1 600 A03 73J
1.600.A03.73J
EAN
4053423342017
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423342017 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Kapacita akumulátoru: | 4,0 Ah |
| Nabíjecí proud: | 8,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 0,605 kg |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 0,65 kg |
| Nabíjacie napätie akumulátora: | 10,8 – 18 V |
Bosch Akumulátor EXPERT EXBA18V-40 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
