Bosch Základní sada ProCORE18V 4,0 Ah + ProCORE18V 5,5 Ah + GAL 1880 CV
Kód: 1600A0214A
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor ProCORE18V 4,0 Ah, 1 Li-Ion akumulátor ProCORE 18 V/5,5 Ah, Rychlonabíječka akumulátorů Bosch GAL 1880 CV, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon: O 87 % více energie ve srovnání s konvenčními akumulátory (GBA 6,0 Ah) díky nejnovější technologii článků a inteligentnímu řízení akumulátoru
- Snadná přeprava: Hodnota 100 Wh usnadňuje přepravu s ohledem na bezpečnostní předpisy
- Stav nabití akumulátoru: 5stupňový LED indikátor s vysokým rozlišením poskytuje informace o zbývající kapacitě Professional 18V Systém
- Plný BITURBO výkon: Stejný výkon jako stávající ProCORE 18V 8,0 Ah
- Vhodný pro BITURBO aku stroje s ekvivalentem až 1800 W el. strojů
- Flexible Power System: 100 % kompatibilita se vším novým a stávajícím nářadím a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V
- Až o 135 % delší životnost v porovnání se standardními akumulátory – díky vylepšené technologii COOLPACK 2.0, která zabraňuje přehřívání akumulátoru
- Nejnovější generace: Materiál COOLPACK 2.0 zcela obklopuje každý jednotlivý článek a je speciálně konstruován tak, aby se zvýšil povrch pro lepší odvod tepla
- Inteligentní design: Žádné vzduchové mezery, žádný problém. Pro optimalizovaný odvod tepla uzavírá TPE fólie všechny mezery mezi články a bočním krytem
- Inovace uvnitř: Vylepšené konektory z mědi poskytují nižší odpor a zabraňují ztrátám při napájení. Navíc, měď uvolňuje teplo rychle a chrání články před poškozením teplem
- O 50 % rychlejší nabíjení akumulátorů (v porovnání s AL 1860 CV)
- Režim rychlonabíjení: akumulátor s kapacitou 4,0 Ah je již po 25 minutách připraven k použití s 80 % své kapacity
- Active Air Cooling pro delší výdrž akumulátorů
- Komfortní navíjení kabelu
- Velmi kompaktní
Podrobnější informace
Oba akumulátory jsou vybaveny novou generací technologie článků. ProCORE18V 4.0Ah Professional je nejlehčím a nejkompaktnějším akumulátorem série Bosch ProCORE18V. Poskytuje stejný výkon jako standardní akumulátor třídy 4,0 Ah. ProCORE18V 5.5Ah Professional je vysokovýkonný akumulátor, který poskytuje výkon odpovídající elektrickému nářadí třídy až 1 800 W. Z důvodu vyšší flexibility jsou oba kompatibilní se vším novým i stávajícím nářadím a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém). Každý akumulátor je vybaven technologií COOLPACK 2.0 zaručující vynikající rozptyl tepla zevnitř akumulátoru směrem ven. Teplo dokáže poškodit články akumulátoru, a proto technologie COOLPACK 2.0 přináší pozoruhodnou životnost akumulátoru delší o 135 % v porovnání se standardními akumulátory a umožňuje pracovat déle. ProCORE18V 4.0Ah Professional je lithium-iontový (Li-ion) akumulátor s 5stupňovým LED indikátorem s vysokým rozlišením poskytujícím informace o zbývající kapacitě
Objednávací číslo Bosch
1600A0214A
1 600 A02 14A
1.600.A02.14A
EAN
4059952560083
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952560083 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Kapacita akumulátoru: | 4,0 Ah, 5,5 Ah |
| Nabíjecí proud: | 8,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 515 g / 955 g |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 700 g |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 4,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 32/51 min |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
