Bosch Rychlonabíječka GAL 18V-160 Professional
Kód: 1600A02T5G
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Rychlonabíječka GAL 18V-160 Professional, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nejrychlejší nabíječka ve třídě 18 V na světě umožňuje nabíjení akumulátorů ProCORE18V 8.0Ah z 0 na 80 % za 32 minut
- Kompatibilita se všemi akumulátory Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém)
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Rychlejší nabíjení díky aktivnímu vzduchovému chlazení
- Možnost montáže na stěnu
- Indikace stavu nabití akumulátoru ukazuje úroveň zbývající kapacity akumulátoru
- Aktivní chlazení vzduchem: 2 interní ventilátory pro dokonalé řízení tepla a rychlý začátek nabíjení
- Flexibilní systém napájení: Nabije všechny Bosch 14,4V a 18V Li-Ion akumulátory
- Indikátor chyby: Kontrola přehřátí nebo poruchy akumulátoru
- Přidavné tlačítko: Změna režimu nabíjení ze standardního na Power Boost
- Indikátor nabíjení: 5 LED indikátorů pro přesný stav nabití
- Nový design nabíječky: Hodí se do nové rodiny nabíječek
- Nejrychlejší nabíječka: 16 A max. nabíjecí proud
Práce s nářadím
Bosch GAL 18V-160 Professional: Podrobnější informace
Pomalé nabíjení akumulátorového nářadí je frustrující, protože tě připravuje o čas a přerušuje práci. Proto jsme vyvinuli nabíječku GAL 18V-160 Professional. Tato mimořádně rychlá nabíječka akumulátorů třídy 18 V nabízí standardní nabíjecí režim a další režimy, které zvyšují produktivitu a šetří čas. Díky nabíjecímu proudu 16 A bude trvat nabití akumulátoru ProCORE18V 8.0Ah Professional na 50 % kapacity jen 15 minut – to je mimořádně praktické, když ještě musíš do konce směny dodělat práci. Plné nabití během přestávky – nejvyšší rychlost dokáže nabít akumulátor jen za 44 minut. Tato nabíječka je vybavena rozhraním s tlačítkem režimu pro aktivaci dalších režimů nabíjení: PowerBoost a Long Life. Režim PowerBoost je volbou pro plné nabití nejvyšší rychlostí nabíjení. Režim Long Life umožňuje šetrnější nabíjení až na 80 % a delší životnost akumulátoru. Akumulátor můžeš nabíjet, i když je po používání zahřátý: technologie Active Air Cooling v nabíječce využívá 2 interní ventilátory pro chlazení akumulátorů a udržuje je během nabíjení chladné. Tato mimořádně rychlá nabíječka je kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. 5 diod LED indikátoru nabíjení zobrazuje přesný stav nabití akumulátoru.
Objednávací číslo Bosch
1600A02T5G
1 600 A02 T5G
1.600.A02.T5G
EAN
4053423248234
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423248234 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Bosch Heavy Duty: | ano |
| Nabíjecí proud: | 16,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 14,4 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 950 g |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE režim Power Boost s kapacitou 4,0 Ah (50 %/80 %) cca: | 9/21 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE režim Power Boost s kapacitou 8,0 Ah (50 %/80 %) cca: | 15/26 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE režim Power Boost s kapacitou 12,0 Ah (50 %/80 %) cca: | 22/36 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 4,0 Ah (80 %/97-100 %) cca: | 32/51 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 8,0 Ah (80 %/97-100 %) cca: | 32/51 min |
| Čas nabíjania akumulátora ProCORE s kapacitou 12,0 Ah (80 %/97-100 %) cca: | 36/55 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 2,0 Ah (50 %/80 %/97-100 %) cca: | 10/15/25 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 4,0 Ah (50 %/80 %/97-100 %) cca: | 10/16/25 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 5,0 Ah (50 %/80 %/97-100 %) cca: | 12/20/35 min |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 6,0 Ah (80 %/97-100 %) cca: | 24/48 min |
| Prípustný rozsah teploty pri nabíjaní: | 0° – 45° |
| Dĺžka: | 195 mm |
| Šírka: | 130 mm |
| Výška: | 83 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
