Bosch Základní sada 2x GBA 12 V 2,0 Ah + GAL 12V-40 Professional
Kód: 1600A019R8
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 2,0 Ah, Rychlonabíječka GAL 12V-40
Uživatelské výhody nářadí
- Nízká hmotnost umožňuje příjemnější práci zejména při používání nad hlavou
- Systém Bosch Professional 12V – akumulátor vhodný pro všechno nářadí jedné napěťové třídy
- Extrémně odolné nářadí: plně funkční i po pádu z výšky 3 m na beton
- Vysoká rychlost nabíjení všech akumulátorů třídy 12 V umožňuje nabití akumulátoru 12 V 3,0 Ah z 0 na 80 % za 36 minut
- Nabíjí rychleji: 12V 2,0 Ah baterie připravena k použití do 24 minut
- Moderní a kompaktní design
- Indikátor chyby při vysoké teplotě a poruše baterie
- Indikátor nabíjení: Během nabíjení bliká, když je plně nabitý svítí
- Indikace úrovně nabití (rychlé blikání 0 - 80 %, pomalejší blikání 80 - 100 %)
- Flexibilní systém napájení: Nabíjí všechny Bosch 10,8 a 12 V Li-Ion baterie
- Možnost montáže na stěnu: Použijte otvory na zadní straně
Objednací číslo Bosch
1600A019R8
1 600 A01 9R8
1.600.A01.9R8
EAN
3165140968188
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140968188 |
| Kapacita akumulátoru: | 2,0 Ah |
| Nabíjecí proud: | 4,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 175 g |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 450 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
