Bosch Ruční okružní pila GKS 600
Kód: 06016A9020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pilový kotouč, Paralelní doraz, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká účinnost řezání díky 1 200 W motoru
- Lehká a kompaktní
- Obouruční a jednoruční manipulace
- Aretační tlačítko vřetena: Rychlejší, jednodušší výměna kotouče/nástroje
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 600 Professional: Podrobnější informace
Okružní pila Bosch GKS 600 Professional bez námahy zvládne řezy až do 55 mm. Okružní pila je vybavena silným 1 200 W motorem, který poskytuje dostatek výkonu i pro řezání tvrdého dřeva. Její kompaktní design usnadňuje používání. Díky své robustní konstrukci je vhodná zejména pro náročné aplikace. Tato okružní pila nabízí rychlý postup při řezání různých druhů dřeva a dřevěných materiálů, jako jsou OSB, překližka nebo MDF, jakož i střešní latě. GKS 600 Professional je vybavena robustní základní deskou.
Objednávací číslo Bosch
06016A9020
0 601 6A9 020
0.601.6A9.020
EAN
3165140850674
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140850674 |
| Balení: | karton |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ne |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 55 mm |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Upínací otvor: | 20 mm |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Voľnobežné otáčky: | 5.200 min-1 |
| Hmotnosť: | 3,6 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,2 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 235 x 138 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 55 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 37 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
