Bosch Ruční okružní pila PKS 55
Kód: 0603500020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paralelní doraz 2608005018, Pilový kotouč, Balení karton, V porovnání s "PKS 55 A" NEOBSAHUJE nádobku na odsávání a pomůcku Cut-Control
Uživatelské výhody nářadí
- Příkon 1200 W výkonného motoru a řez ve dřevě hluboký až 55 mm
- Kombinace ergonomického designu, komfortní měkké tlumicí vložky a nízké hmotnosti umožňuje perfektně vést nářadí
- Rychloupínací páčka pro zpřesnění nastavování hloubek a úhlů řezů
- Pilové kotouče se vyměňují jednoduše a rychle pomocí integrované aretace vřetena
- Oboustranné blokovací tlačítko bezpečnostního vypínače s úkolem eliminovat neúmyslné zapnutí pily
- Nejrychlejší vysoce kvalitní pilový kotouč Speedline Wood v dodávce
- Aretace vřetena
- Pilový kotouč Speedline
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Vychutnejte si přední přímé řezy s regulovaným řezným výkonem s Bosch PKS 55
Přesnost a kontrola – využijte výhody integrovaného paralelního dorazu okružní pily Bosch PKS 55 pro přímé řezy podél linie řezu. Nastavte hloubku a úhel řezu, aby vyhovovaly potřebám každého řezu s integrovanými rychloupínacími páčkami. CutControl poskytuje orientaci umožňující přesné řezání podél nakreslených čar. Navržena je pro přímé řezy ve dřevě. Aretace vřetena pily umožňuje výměnu pilového kotouče. Má drážku v podložce, která se hodí pro systém s vodicí lištou.
Objednací číslo Bosch
0603500020
0 603 500 020
0.603.500.020
EAN
3165140477680
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140477680 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Menovitý priemer pílového kotúča: | 160 mm |
| Priemer upínacieho otvoru pílového kotúča: | 20 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 5.600 min-1 |
| Základná doska: | 153 x 288 mm |
| Ochranný kryt: | Hliník |
| Hmotnosť: | 3,9 kg |
| Rozsah hĺbky rezu pri 90°: | 0 – 55 mm |
| Rozsah hĺbky rezu pri 45°: | 0 – 38 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
