Bosch Ruční okružní pila GKS 235 Turbo
Kód: 06015A2001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paralelní doraz, Upínací klíč, Pilový kotouč, Kartonové balení
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný motor s příkonem 2 050 W pro rychlý postup při práci
- Odolná konstrukce pro dlouhou dobu provozu v různých oblastech použití
- Dvojnásobná životnost v případě přetížení jako u současného nářadí GKS 235
- Ergonomická konstrukce pro uživatelsky přívětivou obsluhu
- Inovativní průchodka otočná o 360 stupňů, uživatelsky přívětivá průchodka jako propojení k elektrickému kabelu s inovativním designem
- Odsávací přípojka pro efektivní management prachu
- Silný turboventilátor umožňuje volný pohled na obrobek – pro přesné řezy
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 235 Turbo Professional: Podrobnější informace
Vysoký výkon pro řezy do 85 mm – Bosch GKS 235 Turbo Professional v této oblasti přesvědčí. Okružní pila je vybavena motorem s příkonem 2 050 W, který umožňuje řezání trámů z masivního dřeva s hloubkou řezu až 85 mm. Pila je velmi robustní díky kovové základní desce a uzavřenému kyvnému ochrannému krytu vyrobenému z tlakově litého hliníku. S optimalizovaným vyfukováním třísek a turbodmychadlem umožňuje GKS 235 Turbo Professional neustále lepší pohled na obrobek. GKS 235 Turbo Professional řeže různé materiály jako masivní dřevo a materiály na bázi dřeva jako OSB, překližka nebo MDF. Je vybavena aretací vřetena, inovativní průchodkou otočnou o 360 stupňů, uživatelsky přívětivou průchodkou jako propojením k elektrickému kabelu s inovativním designem.
Objednací číslo Bosch
06015A2001
0 601 5A2 001
0.601.5A2.001
EAN
3165140833578
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140833578 |
| Balení: | karton |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ne |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 85 mm |
| Průměr kotouče: | 235 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 2.050 W |
| Voľnobežné otáčky: | 5.300 min-1 |
| Hmotnosť: | 7,6 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,2 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 3,2 mm |
| Min. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 2,0 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 383 x 170 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 85 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 65 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
Okrúžná píla Bosch GKS 235 Turbo Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
