Bosch Akumulátorová ruční okružní pila BITURBO GKS 18V-70 L Professional, karton, solo
Kód: 06016B9000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Paralelní doraz 2608000751, 1× pilový kotouč Standard for Wood, 190 × 30 × 1,6 mm 2608837708, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký akumulátorový řezný výkon díky technologii BITURBO Brushless odpovídající výkonu elektrické okružní pily třídy 1 800 W
- Vynikající ovládání ve všech polohách řezání díky ideální ergonomické přídavné rukojeti
- První okružní pila s kotoučem průměru 190 mm umístěným vlevo s hloubkou řezu 70 mm při 90°
- Bezuhlíková technologie BITURBO: Pro vynikající výkon bez kabelu v kombinaci s ProCORE18V
- Inteligentní brzda: Bezpečné brzdění a minimalizované zpětné rázy
- 70 mm hloubka řezu: Na řezání dřeva nebo dřevokompozitních materiálů
- 18V Flexible Power System: Efektivní se všemi 18V akumulátory Bosch Professional pro lehké a střední aplikace - s akumulátory Bosch ProCORE18V optimalizovaná pro náročné aplikace
- Odsávání prachu: Je vybavena integrovaným konektorem pro odsávání prachu otočným v rozsahu 360°
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Dlouhá životnost motoru díky vypínání motoru při přetížení, přehřátí nebo zablokování
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 18V-70 L Professional: Podrobnější informace
Bosch GKS 18V-70 L Professional s pilovým kotoučem vlevo nabízí flexibilitu akumulátoru a výkon elektrického nářadí. Tato okružní pila poskytne vysoký akumulátorový řezný výkon díky technologii BITURBO Brushless, která odpovídá elektrické okružní pile třídy 1800 W. Pro vynikající kontrolu ve všech polohách řezání poskytuje ideální ergonomickou přídavnou rukojeť. GKS 18V-70 L s pilovým kotoučem průměru 190 mm umístěným vlevo nabízí hloubku řezu 70 mm při 90°.
Akumulátorová okružní pila Bosch GKS 18V-70 L Professional je vhodná pro řezání dřeva nebo dřevokompozitních materiálů. Je vybavena integrovaným konektorem pro odsávání prachu otočným v rozsahu 360°, který je kompatibilní se systémem Click&Clean System a sáčky na prach. Tato okružní pila je navíc kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém). Pro dosažení maximálního výkonu doporučujeme akumulátory ProCORE18V ≥ 5,5 Ah. Nářadí je kompatibilní se systémem AMPShare – akumulátorovou asociací více značek.
Tato akumulátorová okružní pila Bosch disponuje systémem rychlobrzdy, ochranou proti přetížení a ochranou proti opětovnému spuštění, aretací vřetena a LED světlem. Umožňuje také upevnění samostatného háčku na krokve
Objednávací číslo Bosch
06016B9000
0 601 6B9 000
0.601.6B9.000
EAN
4059952577913
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952577913 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ne |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 70 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 5.000 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 4,1 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,0 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,0 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 179,5 × 314,2 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 49,5 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (50°): | 44,4 mm |
| Min. priemer kotúča: | 184 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
| Bezuhlíkový motor: | áno |
| Nastavenie hĺbky: | áno |
| Systém brzdy: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
