Bosch Ruční zanořovací okružní pila GKT 55 GCE
Kód: 0601675001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pilový kotouč, 1/1 vložka do L-BOXX na nářadí 2608438075, Balení L-BOXX 374
Uživatelské výhody nářadí
- Čisté, přesné řezy díky kvalitním komponentům nářadí, přesnému pilovému listu a vhodnému systému vodicích lišt
- Pohodlná práce obzvláště v interiérech, díky velmi efektivnímu odsávání prachu a pilovému kotouči se sníženou hlučností
- Nastavitelné otáčky, silný 1 400wattový motor a konstantní elektronika pro řezání různých materiálů jako dřevo, deskové materiály, hliník a akrylové sklo
- Přesné nastavení úhlu a hloubky řezání pro přesné výsledky práce
- Odsávání prachu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKT 55 GCE Professional: Podrobnější informace
Elektrická ponorná pila Bosch GKT 55 GCE Professional poskytuje mimořádně přesné a čisté řezy do různých materiálů. Díky kvalitním strojním komponentům, přesným pilovým kotoučům a vhodnému systému vodicích lišt jsou zajištěny mimořádně přesné výsledky. Efektivní systém odsávání prachu pily a pilový kotouč se sníženou hlučností zajišťují pohodlnou práci zejména v interiéru. Nastavitelná rychlost navíc umožňuje řezání různých materiálů. Nářadí je vhodné pro formátové a ponorné řezy do dřeva, dřevěných kompozitních materiálů, panelů a panelových materiálů, jakož i do hliníku a akrylového skla. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean, jakož i se systémy vodicích lišt od společnosti Bosch, Festool, Mafell a Makita. GKT 55 GCE Professional se vyznačuje také funkcemi, jako jsou konstantní otáčky, integrovaný odvod prachu, předvolba otáček, aretace vřetena, ochrana proti přetížení a měkký start.
Objednací číslo Bosch
0601675001
0 601 675 001
0.601.675.001
EAN
3165140607759
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140607759 |
| Balení: | L-BOXX |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ano |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 57 mm |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Upínací otvor: | 20 mm |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 3.600 – 6.250 min-1 |
| Max. počet otáčok pri zaťažení: | 5.900 min-1 |
| Hmotnosť: | 4,7 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,8 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 2,6 mm |
| Min. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 1,8 mm |
| Základná doska: | 154 x 305 mm |
| Uhol úkosu, od: | -1 ° |
| Uhol úkosu, do: | 47 ° |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 57 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 42 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
| Predvoľba otáčok: | áno |
| Konštantná elektronika: | áno |
| Ochrana proti preťaženiu: | áno |
| Plynulý rozbeh: | áno |
| Obmedzenie rozbehového prúdu: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
