Bosch Akumulátorová ruční okružní pila GKS 185-LI, L-Boxx, solo
Kód: 06016C1224
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Paralelní doraz 1619P16999, Pilový kotouč, Balení L-BOXX 238
Výhody pro uživatele nářadí
- Působivý výkon díky výkonnému 18V bezkartáčovému motoru
- Port pro odsávání prachu se připojuje k vysavačům Bosch pro bezprašnou práci
- Optimalizovaný kotouč pro akumulátorové pily řeže čistě a přesně
- Flexibilní platforma akumulátoru a maximální výdrž baterie pro dlouhou životnost
- Kompaktní rozměry a nízká hmotnost přinášejí optimalizované řezání
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Brzdový systém
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 185-LI Professional: Podrobnější informace
Okružní pila Bosch GKS 185-LI nabízí pozoruhodný řezný výkon. Výkonný bezkartáčový motor poskytuje vyšší rychlosti řezání a umožňuje snadnou údržbu. Nářadí má kompaktní rozměry, bezpečně se používá, je vybaveno integrovaným odsávacím konektorem pro elektrické a akumulátorové vysavače Bosch, které umožňují práci v bezprašném a bezpečnějším prostředí. Tato okružní pila je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch profesionálního 18V systému. Bosch GKS 185-LI umožňuje přímé řezy hloubky 57 mm a šikmé řezy hloubky 41 mm; šikmé řezy pod úhlem 22,5°, 45°, 50° a 90° do tvrdého a měkkého dřeva včetně desek OSB a MDF. Je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch profesionálního 18V systému.
Objednací číslo Bosch
06016C1224
0 601 6C1 224
0.601.6C1.224
EAN
4059952610795
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952610795 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ne |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 57 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Upínací otvor: | 20 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 5.000 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,2 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,8 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 0,9 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 134 x 280 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 57 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 41 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
Bosch Professional GKS 185-LI: akumulátorová okrúžna píla
JEDEN SYSTÉM A NEOBMEDZENÝ POTENCIÁL S BOSCH PROFESSIONAL
Školenie s Bosch Professional: Píly GKS 185-LI a GST 185-LI
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
