Bosch Akumulátorová ruční okružní pila GKS 12V-26, solo
Kód: 06016A1001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Adaptér pro paralelní doraz/vodicí lištu, Inbusový klíč, Odsávací adaptér, Pilový kotouč, Balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Nejkompaktnější konstrukce ve své třídě pro perfektní manipulaci a nekonečné možnosti práce
- Vynikající ergonomie: malý obvod rukojeti a nízká hmotnost (pouze 1,4 kg) pro maximální komfort při práci
- Praktický indikátor stavu nabití akumulátoru vám kdykoli poskytne informaci o rezervě energie, která je ještě k dispozici
- Vynikající výhled na linii řezu díky jasné LED diodě
- Odolná hliníková základní deska pro přesné řezy
- Adaptér pro paralelní doraz a vodicí lištu optimalizovaný pro vodicí systém Bosch je součástí dodávky
- Adaptér pro odsávání prachu kompatibilní s odsávacím systémem Bosch
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 12V-26 Professional: Podrobnější informace
Bosch GKS 12V-26 Professional je kompaktní akumulátorová okružní pila pro řezy do 26,5 mm. Její design je ideální pro snadnou manipulaci a pohodlné řezání kdekoli. Díky úzkému obvodu rukojeti a nízké hmotnosti pouhých 1,4 kg se akumulátorová okružní pila snadno ovládá. GKS 12V-26 Professional je kompatibilní (s adaptérem) se systémem vodicích lišt Bosch pro dokonalé rovné řezy. Akumulátorová okružní pila je ideální pro řezání tenkých dřevěných materiálů, jako je laminát, a materiálů na bázi dřeva, jako OSB, překližka nebo MDF. Je kompatibilní se všemi 12voltovými bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System). GKS 12V-26 Professional je vybavena LED světlem, děrovanou ocelovou základní deskou, aretací vřetena a odsávacím adaptérem.
Objednací číslo Bosch
06016A1001
0 601 6A1 001
0.601.6A1.001
EAN
3165140755849
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140755849 |
| Balení: | karton |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ano s adaptérem |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 26,5 mm |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Průměr kotouče: | 85 mm |
| Upínací otvor: | 15 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 1.400 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,3 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 0,7 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 1,1 mm |
| Min. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 1,0 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 167 x 88 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 26,5 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 17,0 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
Akumulátorová okružná píla Bosch GKS 12V-26 Professional
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
