Bosch Akumulátorová okružní pila GKS 18V-68 G Professional, solo
Kód: 06016C9100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Paralelní doraz 1608190007, 1× pilový kotouč, Expert for Wood 190 × 30 × 1,5 mm 2608644513, 1/1 Vložka L-BOXX na nářadí 1600A01S9X, Balení L-BOXX 238 1600A012G2
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální výkon akumulátorového řezání, plně odpovídající elektrickému nářadí třídy 1800 W díky nové bezuhlíkové technologii
- Vynikající ergonomie díky nové koncepci přídavné rukojeti, která zaručuje vynikající kontrolu ve všech polohách řezání
- Maximální jednoduchost díky pohodlnému a intuitivnímu nastavení hloubky
Bosch PRO GKS 18V-68 G Professional: Podrobnější informace
Nejvyšší výkon – Okružní pila Bosch PRO GKS 18V-68 G Professional poskytne flexibilitu akumulátorového napájení a výkon odpovídající elektrickému nářadí. Toto výkonné nářadí s bezuhlíkovým motorem poskytne mimořádně vysoký výkon odpovídající elektrickým pilám ve třídě 1800 W a naprostou akumulátorovou svobodu při manipulaci. Výjimečná ergonomie a inovativní přídavná rukojeť pily umožňují ideální ovládání nářadí ve všech polohách řezání. Vybaveno komfortním a intuitivním nastavením hloubky ti toto nářadí zajišťuje mimořádně jednoduché řezání.
Je vynikající pro řezání dřeva a dřevokompozitních materiálů. Tuto pilu lze používat s odsávacím systémem Bosch Click & Clean, sáčky na prach a vodicími lištami FSN. Pila je vhodná i pro používání s vodicími lištami Festool, Makita a Mafell. Je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V. Pro maximální výkon doporučujeme akumulátory EXPERT 18V ≥ 5,5 Ah. Nářadí je kompatibilní se systémem AMPShare – akumulátorovou asociací více značek.
Bosch PRO GKS 18V-68 G Professional je vybaveno uživatelským rozhraním, které ti umožňuje individuální nastavení otáček a zahrnuje také rychlou brzdu, režim ECO pro až o 30 % delší dobu chodu, ochranu proti přetížení a opětovnému spuštění, aretaci vřetena a 360° otočný, integrovaný konektor pro odsávání prachu.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
06016C9100
0 601 6C9 100
0.601.6C9.100
EAN
4053423320817
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423320817 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ano |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 68 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 2.500 – 5.000 ot/min |
| Rozmery základovej dosky: | 206 × 346 mm |
| Ø otvoru pílového kotúča s redukčným krúžkom: | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu pri uhle zošikmenia 45°: | 50 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 4,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
