Bosch Akumulátorová okružní pila UniversalCirc 12, solo
Kód: 06033C7003
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Paralelní doraz, Adaptér na vysavače, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Komfortní a jednoduché ovládání
- Dlouhá doba práce s jedním nabitím akumulátoru
- PowerLight LED pro optimální pohled na linii řezu
- Kvalitní pilový list pro přesné a čisté řezy
- Čip Syneon: Inteligentně řízená energie pro optimální sílu a maximální výdrž
- Snadné a rychlé nastavení hloubky řezu a úhlu zkosení
- Jeden akumulátor pro veškeré nářadí pro kutily a zahradní nářadí Li-Ion akumulátorového systému Power for ALL
- Lithium-iontová technologie
- Šikmé řezy
- Oboustranné blokování zapnutí
- Aretační vřetena
- Odsávání prachu
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Tato akumulátorová univerzální pila Bosch UniversalCirc 12 bez námahy řeže přímé řezy při různých projektech
Akumulátorová okružní pila Bosch UniversalCirc 12 nabízí akumulátorovou mobilitu a snadné přímé řezání. Její paralelní doraz udržuje přímou linii řezu. Rychle a snadno nastavujte různé hloubky a úhly řezu. Systém PowerLight osvětluje oblast řezu pro lepší viditelnost, dokonce i v tmavých prostorech. Akumulátorovou pilu použijete na každém pracovišti, dokonce i bez elektrické přípojky. Navržena je pro přímé a úkosové řezy ve dřevě a dřevěných materiálech, na široké bázi výrobků. Aretační vřetena pily umožňuje snadnou výměnu pilového kotouče. Toto nářadí patří do systému Bosch POWER FOR ALL 12 V. Jeden akumulátor pro veškeré nářadí 12V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
06033C7003
0 603 3C7 003
0.603.3C7.003
EAN
3165140901505
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140901505 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Menovitý priemer pílového kotúča: | 85 mm |
| Priemer upínacieho otvoru pílového kotúča: | 15 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 1.400 min-1 |
| Základná doska: | 88 x 147 mm |
| Ochranný kryt: | Plasty |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Rozsah hĺbky rezu pri 90°: | 0 – 26 mm |
| Rozsah hĺbky rezu pri 45°: | 0 – 17 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
