Bosch Ruční okružní pila PKS 55 A
Kód: 0603501020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paralelní doraz 2608005018, Box CleanSystem 2609255731, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Příkon 1200 W výkonného motoru a řez ve dřevě hluboký až 55 mm
- Čisté použití se schránkou CleanSystem
- Kontrola řezu z volné ruky funkcí CutControl
- Kombinace ergonomického designu, komfortní měkké tlumicí vložky a nízké hmotnosti umožňuje perfektně vést nářadí
- Rychloupínací páčka pro zpřesnění nastavování hloubek a úhlů řezů
- Pilové kotouče se vyměňují jednoduše a rychle pomocí integrované aretace vřetena
- Oboustranné blokovací tlačítko bezpečnostního vypínače s úkolem eliminovat neúmyslné zapnutí pily
- Nejrychlejší vysoce kvalitní pilový kotouč Speedline Wood v dodávce
- Aretace vřetena
- Pilový kotouč Speedline
- Schránka na třísky/prach
- Bosch CutControl
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
- Základní deska s drážkou pro vodicí lištový systém
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Vychutnejte si přední přímé řezy s regulovaným řezným výkonem s Bosch PKS 55 A
Přesnost a kontrola – využijte výhody integrovaného paralelního dorazu okružní pily Bosch PKS 55 A pro přímé řezy podél linie řezu. Nastavte hloubku a úhel řezu, aby vyhovovaly potřebám každého řezu s integrovanými rychloupínacími páčkami. CutControl poskytuje orientaci umožňující přesné řezání podél nakreslených čar. Navržena je pro přímé řezy ve dřevě. Aretace vřetena pily umožňuje výměnu pilového kotouče. CleanSystem Box sbírá piliny při řezání a udržuje pracoviště v čistotě. Má drážku v podložce, která se hodí pro systém s vodicí lištou.
Objednací číslo Bosch
0603501020
0 603 501 020
0.603.501.020
EAN
3165140477802
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140477802 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Menovitý priemer pílového kotúča: | 160 mm |
| Priemer upínacieho otvoru pílového kotúča: | 20 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 5.600 min-1 |
| Základná doska: | 153 x 288 mm |
| Ochranný kryt: | Hliník |
| Hmotnosť: | 3,9 kg |
| Rozsah hĺbky rezu pri 90°: | 0 – 55 mm |
| Rozsah hĺbky rezu pri 45°: | 0 – 38 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
