Bosch Akumulátorová ruční okružní pila GKS 18V-57 G, L-Boxx, solo
Kód: 06016A2101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Paralelní doraz, Pilový kotouč, 1/1 vložka do L-BOXX, Balení L-BOXX 238
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlé postupy při řezání a dlouhá doba chodu díky silnému motoru
- Flexibilita a přesnost – použití vodicí lišty umožňuje rychlé a přesné výsledky práce
- Každý, jak to má rád – ruční okružní pila nyní i s pilovým listem na pravé straně
- Robustní design – vyvinutý pro každý druh použití na stavbě, dokonce i na střeše a lešení
- Základní deska navíc kompatibilní s dalšími běžnými systémy vodicích lišt
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 18V-57 G Professional: Podrobnější informace
Silná a přesná: akumulátorová okružní pila GKS 18V-57 G Professional, kompatibilní se standardními systémy vodicích lišt, pro výkonné řezy až do 57 mm. Její výkonný motor poskytuje dostatek síly pro hluboké řezy v různých aplikacích, které vyžadují vysoký řezný výkon. Akumulátorová okružní pila je kompatibilní se systémem vodicích lišt Bosch pro přesné pilování, jakož i se systémy vodicích lišt značek Mafell, Festool a Makita. Má rychlou motorovou brzdu, která okamžitě zastaví pilový kotouč pro zvýšenou ochranu uživatele. GKS 18V-57 G Professional řeže masivní dřevo a materiály na bázi dřeva, jako jsou OSB, překližka nebo MDF. Nářadí je kompatibilní se všemi 18V bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 18V System), také je kompatibilní s AMPShare, aliancí pro baterie více značek. Kromě toho je GKS 18V-57 G Professional vybaven LED světlem, ventilátorem, odsávací tryskou, měkkým startem, aretací vřetena a děrovanou ocelovou základní deskou.
Objednávací číslo Bosch
06016A2101
0 601 6A2 101
0.601.6A2.101
EAN
3165140781374
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140781374 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ano |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 57 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Upínací otvor: | 20 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 3.400 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,4 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,7 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,0 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 2,6 mm |
| Min. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 1,7 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 252 x 194 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 57 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 42 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
| Osvetlenie LED: | áno |
Okružná píla Bosch GKS 18V-57 / GKS 18V-57 G Professional
Zrezanie dverí do požadovanej veľkosti s GKS 18V-57 G
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
