Bosch Akumulátorová ruční okružní pila GKS 18V-57-2 GX, karton, solo
Kód: 06016C1000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Paralelní doraz 2608000894, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Umožňuje přesnou práci a přesné řezání pod úhlem ve všech polohách řezání
- Mobilní používání na široký rozsah prací díky kompatibilitě s vodicí lištou Bosch FSN a vodicím systémem pro příčné řezání FSN X
- Maximalizace výkonu a přesnosti díky odolnému bezkartáčovému motoru
- Přesné řezání díky kompatibilitě s vodicí lištou a vodicí lištou pro příčné řezání
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Pokud je funkce aktivována, nářadí zastaví motor, když nářadí dokončí řezání materiálu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 18V-57-2 GX Professional: Podrobnější informace
Tesaři, pokladači střech nebo montéři stěnových konstrukcí potřebují výkonnou okružní pilu, která umožňuje přesné řezání pod úhlem ve všech polohách řezání a je kompatibilní s vodicími lištami. Přesná akumulátorová okružní pila GKS 18V-57-2 GX Professional přesně splňuje tyto požadavky. Tato praktická pila má hloubku řezu až 57 mm a zvládne šikmé řezy až do 50°. Můžete ji používat na široký rozsah prací, jelikož je kompatibilní s vodicí lištou Bosch FSN a vodicím systémem pro příčné řezání FSN X, což ji změní na mobilní dělicí pilu. GKS 18V-57-2 GX Professional maximalizuje výkon díky robustnímu bezkartáčovému motoru.
Tato akumulátorová okružní pila je ideální pro řezání dřevěných nebo dřevokompozitních materiálů, trámů, okenních zárubní, malých desek podlahových materiálů, stropů a lišt, konstrukcí stěn a mnoho dalšího. Lze ji používat i pro řezání izolace na míru a je kompatibilní s vodicí lištou pro příčné řezání a systémem vodicích lišt Bosch. Integrovaný adaptér pro odsávání prachu Click & Clean usnadňuje odsávání prachu a je kompatibilní se všemi řešeními pro odsávání. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Pro maximální výkon doporučujeme akumulátory ProCORE18V ≥ 5,5 Ah.
Objednací číslo Bosch
06016C1000
0 601 6C1 000
0.601.6C1.000
EAN
4059952610689
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952610689 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ano |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 57 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Upínací otvor: | 20 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 5.000 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,4 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,8 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 0,9 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 164 x 305 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 57 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 42 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
| Osvetlenie LED: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
