Bosch Ruční okružní pila GKS 55+ GCE
Kód: 0601682100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Velká hloubka řezu: dvoustupňová převodovka pro vyšší kapacitu řezání při kompaktní konstrukci
- Ergonomie: nízká hmotnost a kompaktní design
- Komfort obsluhy: motorová brzda a plynulý rozběh pro bezpečné pilování
- Identická linie řezu pro 90° a 45° řezy
- Kompatibilita s vodicími kolejnicemi
- Variabilní otáčky pro přizpůsobení rychlosti řezání danému materiálu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 55+ GCE Professional: Podrobnější informace
Kompaktní okružní pila Bosch GKS 55+ GCE Professional dosahuje vysoký řezný výkon i tam, kde je to běžně možné jen s mnohem většími pilovými kotouči. Díky své dvoustupňové převodovce dosahuje okružní pila hloubku řezu 63 mm pro množství materiálů. Hladce běží i na systému vodicích lišt Bosch a lze ji optimálně vést pro přesné pilování. Elektronická regulace otáček umožňuje variabilní otáčky pro práci s širokou škálou materiálů. Přesné výsledky při pilování různých dřevěných materiálů jako jsou OSB, překližka nebo MDF. Pila je kompatibilní se systémem vodicích lišt Bosch, jakož i se systémy kolejnic Mafell, Festool a Makita. GKS 55+ GCE Professional je vybavena ofukováním, odsávacím adaptérem, základní deskou z tlakově litého hliníku, konstantními otáčkami, rychlou motorovou brzdou, pozvolným rozběhem a aretací vřetena.
Objednávací číslo Bosch
0601682100
0 601 682 100
0.601.682.100
EAN
3165140731034
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140731034 |
| Balení: | karton |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ano |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 63 mm |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Upínací otvor: | 20 mm |
| Menovitý príkon: | 1.350 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.100 – 4.700 min-1 |
| Hmotnosť: | 3,8 kg |
| Rozmery základnej dosky: | 252 x 194 x 8,5 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (90°): | 63 mm |
| Max. kapacita rezu do dreva (45°): | 47,5 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
| Predvoľba otáčok: | áno |
| Konštantná elektronika: | áno |
| Plynulý rozbeh: | áno |
| Obmedzenie rozbehového prúdu: | áno |
| Dobehová brzda: | áno |
Ručná okružná píla Bosch GKS 55+ G a GKS 55+ GCE Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
