Bosch Excentrická bruska PEX 300 AE
Kód: 06033A3000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paper Assistant 2609004646, 1 brusný papír, Balení kufr z plastu
Výhody nářadí pro uživatele
- Řada Universal třídy excentrických brusek Compact
- Nízká hmotnost kompaktní konstrukce pro optimální manipulaci a příjemnější práci
- Dosažení nejvyššího výkonu a zároveň mimořádně jemného broušení excentrickým principem pro vynikající broušení a leštění
- Mikrofiltrační systém Bosch pro čistou práci: prach se dostává zabudovaným odsávacím prvkem do schránky s mikrofiltrem (v dodávce)
- Rychlá a pohodlná výměna brusného papíru suchým zipem
- Paper Assistant pro snadné upínání brusného papíru
- Plynule volitelné otáčky elektronikou Bosch podle materiálu
- Kabel je veden pomocí nového závěsného zařízení, aby bylo nářadí možné prakticky uložit
- Bosch Low Vibration
- Suchý zip
- Mikrofiltrační systém
- Předvolba otáček
- Regulační elektronické funkce
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Vychutnejte si kvalitní výsledky s Bosch PEX 300 AE na středně velkých plochách.
Snadné dosažení vysoce kvalitních povrchů s excentrickou bruskou Bosch PEX 300 AE. Výkonný motor je vždy připraven na výzvy. Vychutnejte si komfortní práci v libovolné poloze díky lehké konstrukci a nízkým vibracím. Pracovní otáčky lze nastavit jednoduše prostřednictvím elektronické předvolby otáček, aby vyhovovaly potřebám každé práce a materiálu. Jsou navrženy pro dokončení středně velkých prací spojených s broušením a leštěním na dřevěných, malovaných, lakovaných a leštěných rovných nebo zakřivených plochách, jakož i tmeli a omítce. Mikrofiltrační schránka na prach snižuje prašnost.
Objednávací číslo Bosch
06033A3000
0 603 3A3 000
0.603.3A3.000
EAN
3165140594370
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140594370 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 270 W |
| Priemer brúsneho taniera: | 125 mm |
| Počet kmitov: | 4.000 – 24.000 min-1 |
| Excentricita: | 2 mm |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
