Bosch Akumulátorová excentrická bruska GEX 18V-150-3, karton, solo
Kód: 0601372904
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Nádoba na prach černá 2608000896, Ochranný prstenec na 150 mm 2608000895, brusný list C470 Best for Wood + Paint (dostupný samostatně jako sada 5 kusů 2608901106), Brusný talíř 150 mm 2608001115, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající ergonomie úchopové plochy a nejkompaktnější výška nářadí umožňují vynikající ovládání nářadí
- Vysoké rychlosti úběru materiálu díky bezkartáčovému motoru a kmitu 3 mm
- Snadné a intuitivní ovládání díky uživatelskému rozhraní a inovativní nádobě na prach s integrovaným připojením Click & Clean
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Průměr kotouče 150 mm
- Volnoběžné otáčky 5000 – 10000 ot/min
- Průměr oscilačních kmitů 3,0 mm
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GEX 18V-150-3 Professional: Podrobnější informace
Excentrická bruska GEX 18V-150-3 Professional s vynikajícím vyvážením a vynikající úchopovou plochou v blízkosti obrobku nabízí optimální kontrolu ve všech pracovních polohách. Její vynikající ergonomie usnadňuje používání jednou rukou nebo oběma rukama a umožňuje dlouhodobé broušení bez námahy. Tato bruska je mimořádně účinná na rychlý úběr materiálu díky bezkartáčovému motoru a kmitu 3 mm. Navíc díky integrovaným difuzérovým vzduchovým kanálům v podložce a inovativní nádobě na prach s integrovaným připojením Click & Clean zaručuje mnohem méně prachu. Díky uživatelskému rozhraní je ovládání nářadí velmi snadné a intuitivní.
GEX 18V-150-3 Professional je ideální nářadí pro broušení dřeva, barvy a laku, jakož i pro průběžné broušení a jemné broušení povrchů. Toto nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory třídy 18 V, ideálně ProCORE18V 4.0Ah zaručujícím vynikající rovnováhu.
Objednací číslo Bosch
0601372904
0 601 372 904
0.601.372.904
EAN
4053423319590
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423319590 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr brusného listu: | 150 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Priemer dráhy krúživého pohybu: | 3 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 5.000 – 10.000 min-1 |
| Počet kmitov: | 10.000 – 20.000 min-1 |
| Excentricita: | 1,5 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,4 kg |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 1,9 kg |
| BITURBO: | Nie |
Bosch Professional: Stvorené na prácu s drevom
Výkonné riešenia na odsávanie prachu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
