Bosch Akumulátorová vibrační bruska GSS 18V-10, solo
Kód: 06019D0200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Krátká základní deska 2608601446 s brusnou deskou 2608190055 pro brusné listy 115 x 107 mm, 1x brusný list, Nástroj na děrování 2608190059, Schránka s mikrofiltrem, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Akumulátorová vibrační bruska – vejde se do každého rohu
- Flexibilní práce v každé situaci díky akumulátoru s napětím 18 V
- Mikrofiltrační systém Bosch pro účinné odsávání
- Bosch Heavy Duty – Vylepšený výkon, vlastnosti a robustnost
- Systém Click & Clean – 3 velké výhody:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžete pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání vaše zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Ergonomický konstrukční tvar s plochami Softgrip pro různé polohy uchopení
- Na brusnou desku GSS 18V-10 lze upevnit jak papír na suchý zip, tak na upínací svorky
- Perfektní přidržení papíru bez kmitání a trhání
- Dlouhá životnost díky utěsněným kuličkovým ložiskům a odolná konstrukce
- Velcro upínání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSS 18V-10 Professional: Podrobnější informace
GSS 18V-10 Professional je kompaktní a ergonomická akumulátorová vibrační bruska Bosch z kategorie 18V. Její ergonomická opěrka rukou a kompaktní design zaručují snadnou a pohodlnou manipulaci. Pevná konstrukce zajišťuje odolnost při intenzivním používání. Upínací systém s pěnovou deskou na suchý zip usnadňuje výměnu a výměnu brusného papíru. Bruska je vhodná pro mezibroušení a jemné broušení malých, rovných ploch. Může být použita na dřevo, dýhu, laky, tmely, jakož i minerální a akrylové povrchy. Kompatibilní se systémem Bosch Professional 18V a aliancí baterií AMPShare pro více značek. GSS 18V-10 Professional má také nádobu na prach s integrovaným mikrofiltračním systémem Bosch, jakož i vyměnitelné brusné desky a lze ji ovládat jednou rukou.
Objednací číslo Bosch
06019D0200
0 601 9D0 200
0.601.9D0.200
EAN
3165140813280
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140813280 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 22.000 min-1 |
| Priemer oscilačného pohybu: | 1,6 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,4 kg |
| Dĺžka: | 199,5 mm |
| Šírka: | 113 mm |
| Výška: | 141 mm |
| Brúsny list na strmeňové upínanie - krátka doska: | 115 x 140 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - krátka doska: | 115 x 107 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - dlhá doska: | 80 x 133 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - delta doska: | 100 x 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
