Bosch Úhlová bruska GWS 19-125 CIE
Kód: 060179P002
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Klíč na upínání pomocí dvou čelních otvorů (kolíkový klíč) 1607950052, Ochranný kryt 1605510356, Přídavná rukojeť Vibration Control 1602025052, Upínací matice 1603345043, Upínací příruba 2605703014, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlý postup v práci díky výkonnému 1 900wattovému motoru s konstantní elektronikou
- Dlouhá životnost díky motorům s přímým chlazením, ochranou před přetížením a dlouhou trvanlivostí uhlíků
- Špičková ochrana uživatele díky systému KickBack Stop, ochrana před opětovným zapnutím, ochranný kryt s ochranou proti protočení a redukce vibrací
- Dobrá manipulace díky štíhlému krytu s povrchem Softgrip pro bezpečné držení
- Optimalizované vedení vzduchu a vylepšená ochrana proti prachu
- 6stupňová předvolba otáček pro různé materiály
- Přídavná rukojeť Vibration Control pro tlumení vibrací snižuje vibrace o 40 %, pro neunavující práci (EN 60745)
- Plynulý rozběh a omezovač rozběhového proudu
- Převodová hlava otočná do 4 poloh, vzájemně posunutých o 90°
- Možnost upevnění přídavné rukojeti vlevo nebo vpravo
- Velký knoflík aretace vřetena pro snadnou a rychlou výměnu vkládacího nástroje
- Omezovač rozběhového proudu
- Motor Champion
- Konstantní elektronika
- Přímé chlazení
- Elektronika
- Vypínání při zpětném rázu
- Plynulý rozběh
- Aretace vypínače
- Ochrana proti přetížení
- Ochranný kryt s pojistkou proti otočení
- Ochrana proti opětovnému spuštění
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 19-125 CIE Professional: Podrobnější informace
Kabelová GWS 19-125 CIE Professional s předvolbou otáček je nejvýkonnější malá úhlová bruska od Bosch ve třídě 1 900 wattů - pro maximální produktivitu. Jeho výkonný 1 900 W motor s konstantní elektronikou a předvolbou otáček zajišťuje nejefektivnější pracovní výsledky. Tato extrémně robustní, kompaktní úhlová bruska má přímé chlazení motoru, ochranu proti přetížení a uhlíkové kartáče s dlouhou životností. Navíc, KickBack Control a přídavná rukojeť s Vibration Control zajišťují zvýšenou ochranu uživatele. Toto elektrické nářadí je určeno pro broušení kovů. Nářadí je kompatibilní se systémy odsávání prachu GDE 125 EA-T Professional a GDE 115 / 125 FC-T Professional. GWS 19 -125 CIE od Bosch je první malá úhlová bruska na světě ve třídě 1 900 wattů; má také ochranu proti opětovnému spuštění.
Objednávací číslo Bosch
060179P002
0 601 79P 002
0.601.79P.002
EAN
3165140838382
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140838382 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.900 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 – 11.500 min-1 |
| Výkon: | 1.220 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Gumený brúsny tanier, priemer: | 125 mm |
| Miskovitá kefa, priemer: | 75 mm |
| Dĺžka: | 311 mm |
| Výška: | 103 mm |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
