Bosch Úhlová bruska GWS 9-115
Kód: 0601396006
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací příruba, Upínací matice, Ochranný kryt, Přídavná rukojeť, Kolíkový klíč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Jedinečný brusný/řezný výkon díky vysokému výkonu a kroutícímu momentu při příkonu 900 W
- Manuální ovládání nejlepší ve své třídě díky rukojeti, která padne do ruky, a ergonomickému designu
- Dlouhá životnost v náročných pracovních podmínkách a při vysokém pracovním zatížení díky robustní konstrukci a komponentům
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Vynikající ochrana uživatele díky ochrannému krytu zajištěnému proti otočení – bezpečný i při prasknutí kotouče
- Snadná práce v těžko přístupných prostorech díky extrémně kompaktní převodovce (v porovnání s GWS 8 až o 38 % snížená velikost)
- Dlouhá životnost i při těžkých aplikacích díky robustní konstrukci a kvalitním dílům např. kovové přírubě
- Pohodlné uchopení a ovládání stroje díky kulaté rukojeti a speciálnímu výřezu pro lepší manipulaci
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 9-115 Professional: Podrobnější informace
Malá úhlová bruska Bosch GWS 9-115 Professional nabízí výkonný motor a optimální ovládání nářadí. Její výkonný 900 W motor zajišťuje rychlý postup práce. Tato malá úhlová bruska nabízí optimální ovládání nářadí díky štíhlému obvodu rukojeti a ergonomickému designu. Její ergonomie zajišťuje dokonalé výsledky práce s různými materiály. Úhlová bruska byla navržena pro řezání a broušení kovu, dlaždic a zdiva. GWS 9-115 Professional má také ochranný kryt a ochranu proti opětovnému spuštění.
Objednací číslo Bosch
0601396006
0 601 396 006
0.601.396.006
EAN
3165140898553
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140898553 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 900 W |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 min-1 |
| Výkon: | 450 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 2,0 kg |
| Dĺžka: | 280 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Uhlové brúsky Bosch GWS 9-115 / GWS 9-125 / GWS 11-125 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
