Bosch Úhlová bruska GWS 17-125 TS s vysokým točivým momentem
Kód: 06017D0400
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť Vibration Control 2608900000, Ochranný kryt 1605510365, Nasadzovací ochranný kryt pro řezání kovů 2608000756, Prachový filtr 2607432053, Kolíkový klíč 1607950043, Upínací příruba 1605703099, Upínací matice 1603340040, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon, vysoká zatížitelnost a vylepšená ochrana proti prachu v nasávacích otvorech vzduchu na zadní straně nářadí
- Výkonný motor třídy 1 700 W a výrazně menší rukojeť, funkce KickBack Control, Restart Protection, boční rukojeť Vibration Control poskytující vyšší ochranu uživatele
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami: Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Konstantní elektronika
- Ochrana před opětovným spuštěním
- Omezení rozběhového proudu
- Vypnutí při zpětném rázu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 17-125 TS Professional: Podrobnější informace
Úhlová bruska Bosch GWS 17-125 TS Professional zajišťuje vysoký výkon, odolnost vůči přetížení a vylepšenou ochranu vůči prachu díky průduchům na zadní straně nářadí s odnímatelným prachovým filtrem pro maximální produktivitu. Úhlová bruska s výkonným 1700 W motorem díky své výrazně menší rukojeti zaručuje větší pohodlí při práci s kovem. Pro lepší ochranu uživatele se pyšní funkcemi KickBack Control, Restart Protection a boční rukojetí Vibration Control. Malá úhlová bruska se vyznačuje funkcemi Constant Speed (konstantní elektronika), Soft Start (plynulý rozběh motoru) a Overload Protection (ochrana proti přetížení).
Objednávací číslo Bosch
06017D0400
0 601 7D0 400
0.601.7D0.400
EAN
4059952576602
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952576602 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.700 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.400 - 9.700 min-1 |
| Výkon: | 1.010 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Dĺžka: | 327 mm |
| Šírka: | 265 mm |
| Výška: | 108 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
